Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Remont łazienki
Autor Wiadomość
Bartosz
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 8
Wysłany: 2011-03-09, 17:56   Remont łazienki

Cześć,
Będe niedługo remontował łazienke i mam pewien dylemat. Od dłuższego czasu w łazience miałem wanne i ze względu na mały metraż nie byłem wstawić kabiny przysznicowej.
Teraz mam możliwość wymiany wanna-->kabina i nie jestem pewnien co zrobić. Jak wyglądają koszty w przypadku wanny a jak w przypadku kabiny?
Jak uważacie co jest praktyczniejsze? Jak wygląda zużycie wody w obu opcjach?
 
     
REKLAMA

Wysłany: 2011-03-12, 05:55   backlink service

 
     
PilarLicciardih
Gość
Wysłany: 2011-03-12, 05:55   backlink service

Interesting topic. Want to see more on what you guys think about this.
 
     
Eccelent
Budowlaniec

Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 134
Wysłany: 2011-03-21, 10:57   

Moim zdaniem jeżeli miałeś miejsce na wstawienie wanny,to tym bardziej będziesz je miał na kabinę prysznicową. Jest ona bardziej praktyczna i nie kosztuje zbyt wiele. Zależy na jaką firmę się zdecydujesz. A tak ogólnie to jaki masz metraż tej łazienki?
_________________
http://meega.net
http://meega.de
http://meega.us
http://meega-uk.com
 
     
Eurolazienki.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 26
Wysłany: 2011-07-06, 13:05   

Zgadzam się z Przedmówcą. Przecież to właśnie wanna zajmuje o wiele więcej miejsca niż kabina prysznicowa,więc napewno da radę ja wstawić. Masz jakieś zdjęcia swojej łazienki?
_________________
Eurolazienki.pl- wyposażenie łazienek, glazura, ceramika, mozaika łazienkowa.
 
     
Karolak
Nowicjusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2012-09-04, 20:01   

ale jesli miejsca starczy na wanne to wlasnie za wanna obstawiam, przeciez w niej tez mozna wziac prysznic, ale w kabienie sie nie mozna wylozyc wygodnie.
 
     
andreas
Nowicjusz

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Wysłany: 2012-09-05, 20:18   

przecież są dostępne wanny połączone z prysznicem. Takie z kabiną
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2012-09-08, 14:36   

Jeśli nie możemy się zdecydować warto zrobić sobie quiz ,,wanna czy prysznic" :) który pomoże nam się zorientować co pasuje bardziej do naszego pomieszczenia.

Ja niedawno zrezygnowałam z wanny na rzecz prysznica ponieważ mam małą łazienkę i dzięki temu rozwiązaniu zyskałam sporo wolnego miejsca. Teraz mieszczą mi się kosze na brudną bieliznę.
 
     
Karolak
Nowicjusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2012-09-10, 19:00   

ale jak ktos chce polezec i sie zrelaksowac, to chybaniestety ale w koszu na brudy nie bedzie to mozliwe ;p
 
     
andreas
Nowicjusz

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Wysłany: 2012-09-11, 11:09   

cóż za cięta riposta :P ja sam mam na tyle małą łazienkę, że likwidacja wanny nie zmieniła by wiele dlatego zamontowałem osłony i mam 2 w 1 :D
 
     
Karolak
Nowicjusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2012-09-12, 19:49   

też można, ale ja bardziej skupiłbym się na tym co wokół, bo jak płytki będą brzydkie to i w najlepszej wannie nie będzie fajnie. A do płytek oczywiscie fajną fugę śmignąć, najlepiej artisa brokatowego, zeby te białe zabrudzone nie straszył,a wrecz bylo ladnie.
 
     
andreas
Nowicjusz

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Wysłany: 2012-09-14, 11:35   

dokładnie, bo niestety na całość składają się części i zazwyczaj jak jedną zaniedbamy to całość może nie pójść po naszej myśli
 
     
JMD_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 42
Wysłany: 2012-09-17, 13:00   

Brokatowa fuga jak najbardziej będzie tutaj pasować,ale jeśli masz miejsce to połącz 2w1 i połącz wannę z kabiną. To ostatnio bardzo popularne. Sam kolor płytek to kwestia gustu.


Pozdrawiam www.JMD.com.pl
 
     
Karolak
Nowicjusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2012-09-19, 19:58   

tak naprawdę jeśli chodzi o wannę czy kabinę to w dużej mierze większość ludzi potrafi sama wyliczyć sobie plusy i minusy i zwrócić uwagę, z kolei na takie detale jak wlasnie fuga zawsze jest dobrze zwrócić uwage.
 
     
Cegielniczka 
Budowlaniec
Ja tu rządzę:)

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 115
Wysłany: 2012-09-21, 09:58   

Ktos tu wyżej fajnie napisał, że przy dylematach "to czy to" to warto zaglądać na porównania takich opcji w sieci, łazienkowo rzeczywiście nieźle sprawdza się te porównania łazienkowe w formie quizów z królestwa łazienek.
Ale ostatecznie jak wiadomo - wybór i tak należy do nas:)
 
     
berserker
Nowicjusz

Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 19
Wysłany: 2012-09-24, 13:22   

Np tutaj masz pokazany taki wanno prysznic ciekawie pomyślane, chcesz sobie poleżeć do do wanny jesteś spóźniony do pracy to prysznic :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 12