Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
inteligentny budynek
Autor Wiadomość
norbert15
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2021-04-13, 10:26   inteligentny budynek

Witam, niedługo rozpoczynam budowę i zastanawiam się nad inteligentny budynek warszawa. Czy mają Państwo jakieś doświadczenia z tym systemem? Warto w to zainwestować? Obawiam się czy wszystko działa spójnie po instalacji - mają Państwo jakieś rady bądź wskazówki?

REKLAMA 

Wysłany: 2021-07-30, 05:06   

Tofik 
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2021-07-30, 05:06   

Jeśli chcecie mieć inteligentny dom, to warto skorzystać z pomocy sprawdzonej firmy. Ja polecam usługi Salus Controls https://salus-controls.pl/. Firma znana i godna zaufania, od lat zajmują się doborem, montażem oraz obsługą posprzedażową systemów inteligentnych w domach i budynkach biurowych. Zajmuje się także wykonywaniem nowatorskich projektów badawczych z dziedziny elektroniki sterującej oraz dostarczaniem rozwiązań w zakresie sterowania energią cieplną i odnawialną. Na pewno wszystko Ci wyjaśnią i doradzą.

norbert15
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2021-08-20, 09:28   

Cze??! Nied?ugo rozpoczynam budow? domu i chcia?bym, aby moje nowe lokum by?o nowoczesne i wygodne. Rzecz, kt?ra mnie ostatnio zainspirowa?a to instalacje inteligentnego domu. Przegl?daj?c internet, trafi?em na https://vincihome.pl/realizacje/11-penthouse-230-m2-projekt-inteligentnego-domu. Korzysta? kto? z ich us?ug? Jaka jest Wasza opinia?

Odpowiedz do tematu