Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupujecie materiały budowlane?
Autor Wiadomość
Rolety.az.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 33
Wysłany: 2012-01-10, 11:49   

No i juz mamy jedna opinie na temat zakupów internecie. Jak widać,wcale nie ma się czego obawiać i warto szukać promocje w e-sklepach. Styczeń to w końcu czas wyprzedaży.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2012-02-23, 01:55   

 
     
Invective
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2012-02-23, 01:55   

A propos promocji. Do 30% zniżki przedsezonowej na ogrodzenia i inne materiały budowlane daje teraz Andrewex:
http://sklep.andrewex.com...wniane#isPage=2
Mają też zresztą inne rzeczy, ale ja ich znam akurat z płotków ;)
 
     
Gość

Wysłany: 2012-03-23, 22:31   

Jeśli chodzi o ten Andrewex, to ja akurat kojarzę ich z deskami tarasowymi...Wiem,że mają ogromny wybór..Sama jeszcze nie korzystałam z ich oferty,ale przyjaciółka poleca ich każdemu. Faktycznie materiał pierwsza klasa,a poza tym wszystkim kusi mozliwość zakupów on-line!w dzisiejszych czasach to mega plus:-)
 
     
1001narzedzi_pl
Budowlaniec

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2012-03-28, 10:23   

Zakupy przez internet to świetna forma,nie dość że taniej,to w dodatku większy wybór. Gdyby ktoś szukał elektronarzędzi i nie tylko,to zapraszam www.1001narzedzi.pl
_________________
zobacz: https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-knurow-slaskie
 
     
Gość

Wysłany: 2012-03-28, 13:20   

Jak ktoś jest z Wawy, to zdecydowanie polecam dystrybutora Minox. Budowałem w zeszłym roku dom i kupowałem u nich Porotherm. Mają niezłe ceny, szybką dostawę i generalnie doradzą co i jak. W wawie to chyba jeden z większych składów. A jak nie to można też szukać przez neta, w internetowych składach - też się opłaca.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2012-04-23, 12:25   

Ja także jestem zwolennikiem zakupów przez internet. Ma to wiele zalet,jak niższe ceny oraz większy wybór. Wystarczy tylko wybrać sprawdzoną i godną zaufania firmę.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Gość

Wysłany: 2012-04-27, 13:41   

ja jestem wielką fanką zakupów przez internet! nie dość, że dużo taniej, to i wygodniej! nie mam samochodu i jestem wątłą kobiecinką :) albo po prostu wygodnicką kobietką, ale w ten sposób mam towar wniesiony do mieszkania bez kiwnięcia palcem.

jakoś z dwa miesiące temu zamawiałam przez hurtowniabudowlana24.pl, ktoś tu na forum polecał i powiem wam, że super! konsultant na gg, ciachu, ciachu i zakupy zrobione. no XXI wiek!
 
     
1001narzedzi_pl
Budowlaniec

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2012-05-30, 14:41   

Dobrze,że są osoby dla których zakupy przez internet to czysta przyjemność,ja także się do nich zaliczam. Wspomniałem już o naszej stronie,ale teraz mamy atrakcyjne promocje dla wszystkich forumowiczów,więc zapraszam.
_________________
zobacz: https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-knurow-slaskie
 
     
Gość

Wysłany: 2012-06-26, 14:27   

od jakiegoś czasu kupowalem tradycyjnie w jakis budowlanych sklepach, ostatnio się przełamałem i postanowiłem zakupić nowe elewacje domu przez internet, w pełni polecam - szybko, tanio, komfortowo
 
     
JMD_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 42
Wysłany: 2012-06-28, 11:29   

W kwestii narzędzi oraz materiałów budowlanych polecam nasz sklep www.JMD.com.pl mamy szeroki wybór i atrakcyjne ceny.
_________________
www.jmd.com.pl - wkręty, śruby, kołki, zamocowania, elektronarzędzia.
 
     
Hydro-met.net
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 80
Wysłany: 2012-07-11, 20:32   

Z reguły wybiera się Castoramę lub LeroyMerlin. Ostatnio faktycznie wchodzi moda na kupno materiałów przez internet. Ja osobiście preferuję pierwszą pozycję.

Pozdrawiam.
_________________
http://allegro.pl/uzytkownik/hydromarozo?order=m
 
     
Emily
Nowicjusz

Dołączył: 03 Sie 2013
Posty: 15
Wysłany: 2013-08-29, 16:09   

Ja też za Internetem nie ejstem, wszelkie materiały w naszym wypadku zaopatruje nas wykonawca mkk budownictwo oczywiście za naszą zgodą i w pełnym porozumieniu, duży balast z głowy nam schodzi przyznam szczerze, a panowie się znają na tym sto razy lepiej niż my
 
     
feeria
Nowicjusz

Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 6
Wysłany: 2013-09-08, 16:39   

Hydro-met.net napisał/a:
Z reguły wybiera się Castoramę lub LeroyMerlin. Ostatnio faktycznie wchodzi moda na kupno materiałów przez internet. Ja osobiście preferuję pierwszą pozycję.

Pozdrawiam.


Niestety jeśli chodzi o Castoramę to nie ma w niej dużego wyboru materiałów typowo budowlanych. Ostatnio szukałam cementu Górażdże EKO i nie znalazłam, za to znalazłam jakieś byle jakie cementy konfekcjonowane nie wiadomo gdzie. Dlatego wolę jednak sklepy typowe składy budowlane, tym bardziej, że za porządne Górażdże zapłaciłam niewiele więcej niż za “cement” z casto.
 
     
Goldsun-Lampy_pl
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 26
Wysłany: 2013-09-12, 14:56   

Polecam oczywiście dobre i godne zaufania sklepy internetowe,gdzie będziemy mieli największy wybór,gwarancję jakości,oraz niższe ceny. Moim zdaniem jak najbardziej warto.
_________________
www.Goldsun-Lampy.pl
 
     
mateusz84
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 50
Wysłany: 2014-02-06, 18:21   

Gdy budowałem nowy dom dla moich rodziców to materiały budowlane takie jak kleje, gipsy, farby, szczotki i wałki do malowania, panele, listwy przypodłogowe, płytki itd. zwykle kupowałem w najbliższych sklepach budowlanych. Zaś cement przeważnie kupowałem na http://www.wartasa.com.pl/. W większości był to cement portlandzki popiołowy, który charakteryzował się stabilnymi parametrami jakościowymi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13