Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Okna pcv
Autor Wiadomość
norbert15
Starszy budowlaniec

Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 202
Wysłany: 2021-05-04, 14:18   Okna pcv

Cześć serdecznie polecam wam okna PCV Katowice, świetna jakość, a dodatkowo tanie okna Śląsk w jednym. Wpadnijcie na ich stronę: https://oknobank.pl.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 564
Wysłany: 2021-05-06, 13:08   

 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 564
Wysłany: 2021-05-06, 13:08   

Ja dosyć długo szukałem okien do swojego mieszkania, ale wreszcie zdecydowałem się na ofertę firmy Atos z Lublina i była to bardzo dobra decyzja. Okna są solidne i doskonale sprawdzały się ostatniej zimy.
 
     
gosiczka123
Nowicjusz

Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 13
Wysłany: 2021-05-07, 11:10   

Moim zdaniem najlepszym wyborem są okna firmy budvar łódź :)
 
     
koszykarzWWA 
Młodszy budowlaniec

Dołączyła: 10 Sie 2016
Posty: 89
Wysłany: 2021-05-19, 10:30   

Ja zamawiałem w Katowicach. Kolega wysłał mnie do salonu Kubus przy ul. Armii Krajowej 46. Bardzo miła i konkretna obsługa. Zaproponowali mi kilka opcji a ostatecznie zdecydowałem się na okna pvc z Oknoplast konkretnie model prolux. Jeśli szukasz salonu partnera Oknoplast na Śląsku, a do Katowic Ci nie po drodze wejdź sobie na https://oknoplast.com.pl/znajdz-salon/ i sprawdź gdzie blisko Ciebie jest jakiś salon. W Katowicach są dwa, ja do Kubus mam rzut beretem.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-05-19, 19:58   

W mojej opinii jeżeli chodzi o stolarkę okienną to tutaj należy również w przypadku skutecznego transportu oraz montażu wykorzystać takie możliwości, jak przyssawki które na pewno Wam w tym zakresie pomogą i co również ważne skutecznie przyczynią się do zachowania bezpieczeństwa w najwyższym stopniu, nawet jeżeli chodzi o wersje do 600kg. Dlatego jak masz trochę wolnego czasu to zobacz tutaj jak dokładnie to wygląda również pod względem ceny. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Waszej myśli i jednocześnie przy tym licząc na wysoki standard oraz wsparcie ze strony ich specjalistów. Pozdrawiam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12