Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wybrać projekt domu? - videoporadnik
Autor Wiadomość
Invective
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2011-06-12, 13:36   Jak wybrać projekt domu? - videoporadnik

Jak wybrać projekt domu? Oto jest pytanie! A odpowiedź na nie znajdziecie w poradniku pracowni projektowej Archipelag specjalizującej się w projektach gotowych domów jednorodzinnych. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego poradnika video, na co krok po kroku zwrócić uwagę przy wyborze projektu gotowego. Tak więc 10 kroków dzieli Was od dobrego wyboru.
1. Sprawdź warunki zabudowy
2. Dopasuj projekt do swojej działki
3. Jakiego domu szukasz? Dla kogo?
4. Zmiany w projekcie gotowym
5. Konsultacje z architektem
6. Architektura domu
7. Technologia budynku
8. Instalacje, rozwiązania energooszczędne
9. Koszty budowy
10. Ostateczny wybór projektu

film instruktażowy:
http://blog.xella.pl/budu...87_projekt_domu
 
     
REKLAMA

Wysłany: 2011-07-14, 09:38   

 
     
Gość

Wysłany: 2011-07-14, 09:38   

A ja polecam jeszcze zajrzeć tutaj: www.grupadolnoslaska.pl/katalog.php kilka fajnych prpopzycji a przy okazji firma gotowa na ich realizację. Polecam!
 
     
Tanie-Grzanie
Nowicjusz

Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 47
Wysłany: 2011-12-07, 10:05   

Bardzo ciekawe wskazówki,myślę że warto je wykorzystać jeżeli mamy wybrać projekt domu. Tych w tej chwili nie brakuje,wiec decydujmy się na to co najlepsze.
_________________
Tanie-Grzanie.net
 
     
Gość

Wysłany: 2012-02-17, 14:28   

Moim zdaniem wybierając wymarzony projekt domu, najpierw należy kierować się estetyką - dom ma nam się podobać. I to zarówno pod względem wyglądu zewnętrznego, jak i funkcjonalności - mamy mieć tyle sypialni ile chcemy i łazienek też:) Jeszcze wcześniej trzeba oczywiście ocenić czy wymarzony dom zmieści się na działce. Kolejne dwie meega sprawy do technologia, z której będzie wybudowany (to bardzo wpływa na jakość użytkowania) i koszt. Wiadomo, że musimy wybudować taki dom, na który nas stać, choć to troszkę da się obejść - kupując materiały w internetowych składach budowlanych.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2012-03-21, 14:56   

Tutaj trudno się nie zgodzić,estetyka jest bardzo ważna podczas wyboru konkretnego projektu. Ciekawe rady,można śmiało poczytać i dowiedzieć się znacznie więcej. Pamiętajmy także o wyposażeniu pokoi,oraz łazienki- tutaj zapraszam na naszą stronę,chętnie pomożemy.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Czerwiak_pl
Nowicjusz

Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 26
Wysłany: 2012-03-21, 20:55   

Filmik bardzo przydatny. Sporo się z niego dowiedziałem.
_________________
www.czerwiak.pl - producent drzwi drewnianych.
 
     
Katyya
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-04-26, 12:57   

Fajny filmik, zgadzam się, a co do wyboru projektu, polecam zajrzeć tez na bloga pracowni MG Projekt - http://www.mgprojekt.com.pl/blog/
naprawdę mnóstwo tam przydatnych informacji na temat wyboru projektu i samej budowy, nie ma to jak poradniki fachowców ;) Czytałam parę tekstów i są naprawdę bardzo wartościowe
 
     
Paver 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 27
Wysłany: 2012-04-29, 20:59   

Zdecydowanie, głównie jestem za systematycznym oglądaniu katalogów z nowatorskimi i aktualnymi projektami, gdzie są też rozpisane materiały budowlane ceny jakie warto wykorzystać
 
     
1001narzedzi_pl
Budowlaniec

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2012-05-30, 14:52   

Ja także,tym bardziej że teraz wychodzi sporo nowości w różnych katalogach. Wybór jest bardzo duży,wszystko zależy od naszego gustu oraz budżetu:)
_________________
zobacz: https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-knurow-slaskie
 
     
Emily
Nowicjusz

Dołączył: 03 Sie 2013
Posty: 15
Wysłany: 2013-08-17, 18:30   

My na projekcie domu akurat zaoszczędziliśmy, ponieważ mój brat jest architektem i zrobił to dla nas za darmo :) A jak wiadomo, przy budowie domu, każdy grosz się liczy, chyba, że ktoś w lotto wygrał, ekipę budowlana mamy solidną, mkk budownictwo, nie są najdrożsi na szczęscie, ale z polecenia :)
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2013-08-21, 07:08   

Ciekawy poradnik chociaż moim zdaniem najlepiej wybrać taką ekipę która chętnie będzie służyła radą od samego początku do końca ;) Profesjonaliści w końcu najlepiej znają się na rzeczy i to oni mogą nam jak najbardziej skutecznie podpowiedzieć co wybrać. Takie wsparcie zapewnia na przykład domowy, mają tam zresztą bardzo ciekawe projekty domów. Zamawiałam tam swój.
 
     
Yllen11

Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-08-21, 11:01   

Można samemu zaprojektować dom jeśli ma się odpowiedni program komputerowy. No i do tego potrzebna jest znajomość obsługi komputera, ale można zaprojektować naprawdę ciekawe mieszkanie.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2013-10-02, 12:11   

Kwestia wyboru projektu naszego domu może być skomplikowaną sprawą,w końcu to wybór na całe lata,dlatego powinniśmy się nad nim poważnie zastanowić. Powyżej jest kilka naprawdę fajnych,ciekawych wytycznych z poradnika.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
katarzyna_z

Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-02-02, 18:58   

Bardzo dobry ten poradnik dotyczący projektu domu. Sama jestem na etapie wyboru projektu, jednak u mnie jest to trochę bardziej skomplikowane, ponieważ zdecydowałam się na dom pasywny. Ostatnio dużo czytam na temat projektów domów pasywnych: http://domy.procyon.com.pl/dom-pasywny Dlatego myślę, iż budowa właśnie takiego domu jest najlepszym rozwiązaniem (głównie ze względu na oszczędności).
 
     
Ligeroo_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 88
Wysłany: 2014-02-10, 18:38   

Do każdego domu warto pomyśleć także o dobrym oświetleniu,a wszystko czego potrzebujecie w tej kwestii znajdziecie na www.Ligeroo.pl
_________________
http://www.immobilier-72.webself.net/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13