Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dentysta Warszawa
Autor Wiadomość
Lukis
Ekspert

Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 493
Skąd: Malbork
Wysłany: 2021-06-01, 00:30   Dentysta Warszawa

Szukacie sprawdzonego i profesjonalnego dentystę w Warszawie? Zależy wam na przyzwoitych cenach i porządnej obsłudze? W takim razie szczerze mogę wam polecić ten gabinet https://www.dentyscipod1.pl/ . Sam tam uczęszczam i muszę powiedzieć, że świetnie dbają o moje zęby. Obecnie jest to najlepszy gabinet do jakiego kiedykolwiek uczęszczałem. Gorąco polecam!
_________________
Nie ma sprzeczności, jeśli dotyczy to ciebie. (...) Jesteś chodzącym oksymoronem
 
     
REKLAMA

Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 72
Wysłany: 2021-09-26, 22:16   

 
     
Ona_90
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 72
Wysłany: 2021-09-26, 22:16   

Niestety nie jest to gabinet w Warszawie, ale jeśli zależy wam, na naprawdę świetnym dentyście to ja polecam gabinet Strefa zęba https://strefazeba.pl/ Ja z polecenia siostry trafiłam tam na leczenie kanałowe i mając, poprzednie złe doświadczenia z takiego leczenia byłam w szoku, że przebiegło ono tak sprawnie, a przede wszystkim bezboleśnie. Będę polecać, każdemu, bo w obecnych czasach nie łatwo o naprawdę dobrego dentystę.
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2021-12-01, 01:44   

Ale przecież dzisiaj powinniście podejść do tego tematu na poważnie. Jeśli nie zadbacie o odpowiednie wykorzystanie pomocy stomatologicznej, to może być to dla Was sporym utrudnieniem. Właśnie dlatego najlepiej zajrzyjcie do https://focuspromedi.pl/ i sami się przekonajcie o tym, gdzie warto naprawiać swoje zęby.
 
     
mateo78 
Prawie ekspert

Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 382
Wysłany: 2021-12-05, 17:43   

W Warszawie drożyzna jak nie wiem co. Do Pruszkowa jedź albo do Wołomina, w zależności skąd jedziesz i gdzie masz bliżej. Klinika nazywa się Piodent i jest kompletna tzn pełna diagnostyka na miejscu i lekarze różnych specjalizacji.
 
     
Dziobak
Nowicjusz
Dzobak

Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 5
Wysłany: 2022-01-07, 17:15   

w Warszawie jest mnóstwo dentystów... osobiście sparzyłem się już wielokrotnie - płaciłem duże pieniądze, a zęby ciągle bolały. Najlepszy u jakiego byłem do tej pory to dentysta Wesoła
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1001
Wysłany: 2022-03-02, 17:19   

Ogólnie warto jest wiedzieć, że same wizyty u dentysty i to do tego jeszcze regularne są czymś ważnym i ja jestem zdania, ze należy oczywiście to robić. Nawet niedawno sam miałem okazję przeprowadzić u siebie piaskowanie zębów i teraz widzę, że wyglądają one diametralnie lepiej.
 
     
ernest7
Nowicjusz

Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 32
Wysłany: 2022-04-08, 09:19   

Ja profilaktycznie chodzę do sardent w Warszawie i jestem zadowolony z obsługi pacjenta i jakości usług.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12