Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia podyplomowe
Autor Wiadomość
Lukis
Ekspert

Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 490
Skąd: Malbork
Wysłany: 2021-07-03, 19:29   Studia podyplomowe

Tak jak w temacie. Zastanawiam się ostatnio nad tym, gdzie pójść na studia podyplomowe. Wiecie coś na ten temat i możecie polecić jakąś ofertę? Do tej pory w internecie trafiłem na tą propozycję https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna/studia-podyplomowe.html . Może ktoś z was uczęszcza do nich na uczelnię? Koniecznie dajcie znać co uważacie na ich temat, dzięki za pomoc!
_________________
Nie ma sprzeczności, jeśli dotyczy to ciebie. (...) Jesteś chodzącym oksymoronem
 
     
REKLAMA

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2021-07-13, 09:26   

 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2021-07-13, 09:26   

Studia podyplomowe mogą być bardzo przydatne, trzeba byłoby tylko odpowiednio wybrać kierunek, który rzeczywiście nam się przyda.
 
     
janek3233e

Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-07-13, 13:14   

Mojego znajomego ostatnio namawiam ,żeby poszedł na studia. Powiedziałem mu ,że bardzo dobrze zrobi jak wybierze https://emba-warszawa.pl/ .W tym miejscu ukończy studia i po tych studiach na pewno znajdzie atrakcyjną pracę.
 
     
monina22 
Budowlaniec

Dołączyła: 29 Lip 2017
Posty: 161
Wysłany: 2022-02-25, 08:17   

Te mogą być całkiem przyjemne i mało wymagające;) To już będzie zależeć od uczelni, kierunku i samych prowadzących. No ale wiadomo po co się dokształcamy - po to żeby znaleźć dobrą prace. Dobra praca Rzeszów (oferty dla fachowców) powinna was zainteresować, oglądajcie oferty i wysyłajcie CV.
 
     
Dawid74574
Nowicjusz

Dołączył: 26 Lut 2022
Posty: 5
Wysłany: 2022-02-26, 20:04   

Nie wiem czy warto studiować. Raczej zbytnio się to nie przyda.
_________________
wkłady kominkowe powietrzne
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 317
Wysłany: 2022-04-08, 08:42   

ja zrobiłam magistra z fizjoterapii a teraz jestem na studiach podyplomowych na kierunku osteopatia :) jeśli chodzi o konkretną uczelnię to wybrałam ponownie Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie https://mum.edu.pl/. Szeroka oferta, świetni wykładowcy, rozsądne czesne. Warto tu studiować, można się uczyć od najlepszych :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14