Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa domu szkieletowego
Autor Wiadomość
jasiek77
Budowlaniec

Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 186
Wysłany: 2021-06-18, 10:24   Budowa domu szkieletowego

Jestem na etapie planowania budowy domu i rozważam wszystkie możliwe opcje, które ewentualnie mogę w trakcie budowy wykorzystać. Jeśli ewentualnie możecie coś podpowiedzieć, może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z domami szkieletowymi i ewentualnie podzieli się opinią czy warto się na taką opcję zdecydować.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Sty 2021
Posty: 42
Wysłany: 2021-06-25, 14:21   

 
     
maciuszek87
Nowicjusz

Dołączył: 25 Sty 2021
Posty: 42
Wysłany: 2021-06-25, 14:21   

Zdecydowanie jeśli chodzi o propozycje, które są przygotowywane w ramach oferty Lignum Home (https://www.lignumhome.pl/) to można liczyć na dopasowany projekt i nowoczesną technologię, w ramach której przygotować można faktycznie udaną konstrukcję.
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 1004
Wysłany: 2021-06-29, 22:21   

Decyzja nigdy nie jest łatwa, tym bardziej że na rynku jest bardzo wiele firm które wykonują projekty. Jeśli nie jesteście zdecydowani to polecam zajrzeć na stronę https://www.projektyzwizja.pl gdzie mają wyjątkowe projekty domów, w atrakcyjnych cenach. Na pewno uda wam się znaleźć cos dla siebie.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 930
Wysłany: 2021-07-16, 14:37   

A jak zadbaliście o fundamenty swojego domu i na jakie materiały hydroizolacyjne postawiliście, czy jesteście na etapie dopiero planowania. Według mnie warto tutaj zadbać o Icopal i system Bezpieczny Fundament Icopal który zawiera 64 gotowe rozwiązania projektowe. Jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. A do tego wyróżnia się naprawdę na tle konkurencji wieloletnią gwarancją i standardem na lata. Dlatego przynajmniej już to mamy z głowy!
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 564
Wysłany: 2024-02-22, 09:51   

Według mnie domy szkieletowe Chrzanów to jedna z najlepszych opcji jeśli chodzi o własne cztery kąty. Taki dom jest bardzo funkcjonalny i energooszczędny, a jego budowa nie trwa długo.
_________________
Domy Szkieletowe Małopolska
 
     
valentine.baumb 
Nowicjusz

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2024
Posty: 4
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2024-03-01, 15:28   

Jeśli chodzi o domy szkieletowe, to stąd - https://stylbud.pl/domy_szkieletowe.html dowiedziałam się, że stanowią one dobrą alternatywę dla tradycyjnych budowli ze względu na to, że ich ceny są bardzo atrakcyjne, a przy tym dostępne dla większego grona odbiorców. Co więcej, takie domy szkieletowe są ekologiczne i energooszczędne, ponieważ konstrukcja ścian w nich jest wypełniona wełną drewnianą, która jest doskonałym izolatorem. Czy ktoś z was zdecydował się na budowę takiego domu szkieletowego? Dajcie znać, co o nich myślicie!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13