Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Śnieżka. Tak czy nie?
Autor Wiadomość
WkladyKominkowe 
Budowlaniec

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 137
Skąd: Cesinów-Las 2
Wysłany: 2014-01-14, 11:25   

Jeżeli chodzi o fimę to śnieżka jak najbardziej moze być,sprawdzi się. Ostatnio podczas malowania u nas w domu była właśnie Śnieżka i nie mam zastrzeżeń.
_________________
http://realestateforum.forumup.co.uk
 
     
REKLAMA 
matskl

Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 2014-01-14, 18:33   

_________________

 
     
matskl 
Nowicjusz
matskl

Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-01-14, 18:33   

śnieżka w porównaniu z dekoralem jest ok ale jak już porównamy z flugger czy beckers to już gorzej wypadają. Chodzi o krycie.
_________________

 
     
e-sniezka
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-01-23, 08:30   

@mariettafox

Szanowna Pani,

przykro, że nisko ocenia Pani farby marki Śnieżka, ponieważ spotykamy się z wieloma pozytywnymi opiniami na ich temat. Należy pamiętać, że na efekt końcowy wymalowania w dużej mierze wpływa stan powierzchni oraz jej odpowiednie przygotowanie. Przed malowaniem podłoże najlepiej zagruntować preparatem gruntującym dedykowanym dla danej farby, zaś w trakcie malowania należy kierować się wskazówkami producenta i wykorzystywać rekomendowane przez niego narzędzia.
 
     
1001narzedzi_pl
Budowlaniec

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2014-12-09, 14:05   

Ja osobiście nie mogę złego słowa powiedzieć na jakość farb śnieżka,wręcz przeciwnie bo już kilka razy malowaliśmy nią pokój,różnymi kolorami i zawsze ta jakość była na odpowiednim poziomie.
_________________
zobacz: https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-knurow-slaskie
 
     
anetka86 
Nowicjusz

Dołączyła: 15 Sty 2015
Posty: 12
Wysłany: 2015-01-15, 20:44   

zazwyczaj wybieram Decoral lub Beckera ze względu na paletę kolorystyczną jaką oferują. Lubie kolory mocno nasycone a Śnieżka raczej kojarzy mi się z pastelami. Doskonale sprawdza się śnieżka jako biała farba. Mam ją pomalowaną kuchnię i bardzo łatwo zmywa się z niej wszelkie zabrudzenia
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2015-01-30, 21:29   

Używałem farb śniezki. Największą ich zaletą jest dostępność kolorów i zmywalność. Zwyczajne farby odpowiednie do zwykłego mieszkania czy domu. Wiele problemów z farbą powstaje z winy malującego (np. brak sezonowania pomieszczenia).
 
     
Lila 
Budowlaniec

Dołączyła: 02 Lip 2015
Posty: 130
Wysłany: 2015-07-02, 11:03   

A jeśli chodzi o dulux ? która będzie wydajniejsza?
 
     
Kotly-Oksana.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lip 2015
Posty: 37
Wysłany: 2015-07-28, 11:32   

Śnieżka ma dobrej jakości kryjące farby,również mogę je polecić,a poza tym biel najbardziej przypadła mi do gustu,wygląda naprawdę świetnie i nie jest droga:)
_________________
www.Kotly-Oksana.pl
 
     
Lila 
Budowlaniec

Dołączyła: 02 Lip 2015
Posty: 130
Wysłany: 2015-08-30, 16:40   

Mi podoba się złamana biel, ostra biel trochę mnie razi.
 
     
Sebastian1578
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 63
Wysłany: 2015-09-02, 10:13   

Śnieżka to dobra firma. Ja malowałem pokój na biało/pomarańczowo. Farba ładnie się trzyma. Nie mam zastrzeżeń.
 
     
dynamical
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 63
Wysłany: 2015-09-25, 10:20   

Snieżka jest całkiem w porządku, ale jednak dla mnie najlepszy jest magnat, mają wybór pieknych kolorów, bardzo dobrze kryje, bardzo długo się utrzymuje i łatwo czyści, przynajmniej farba ceramiczna, którą ja wybrałam http://sklep-lawa.pl/magn...duplikat-1.html Poprzednio też malowałam pomieszczenia magnatem. Śniezkę mam w przedpokoju i tez właściwie jest niezła. [
 
     
KlamkiOutlet.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-10-09, 12:51   

Mając do wyboru farby Duluxa oraz Śnieżki,to zdecydowanie stawiam na Śnieżkę,wystarczy porównać jakość i intensywność barw i moim zdaniem Dulux nie wypada już tak dobrze,czego idealnym przykładem będzie chociażby sam biały kolor na ścianie lub suficie.
_________________
www.Klamki-Outlet.pl
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-10-14, 08:58   

My chcemy taką ścieżkę zrobić z kamienia polnego. Bardzo nam się taki pomysł ostatnio spodobał.
 
     
dagmara
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 56
Wysłany: 2015-10-30, 17:28   

Nie tyle marka się liczy co rodzaj farby. Do łazienki zdecydowanie polecam farbę lateksową - jak już ktoś szuka oszczędności (fajnie na ten temat piszą swoją drogą tutaj: http://wortale.net/styl,a...i-lazienka,2451) i nie chce kupować i kłaść kafelek.
_________________
http://meega.pl
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2015-11-29, 19:59   

KlamkiOutlet.pl napisał/a:
Mając do wyboru farby Duluxa oraz Śnieżki,to zdecydowanie stawiam na Śnieżkę,wystarczy porównać jakość i intensywność barw i moim zdaniem Dulux nie wypada już tak dobrze,czego idealnym przykładem będzie chociażby sam biały kolor na ścianie lub suficie.


Jeśli chodzi o barwy to to jest ładne co się komu podoba, ale Śnieżką maluje się w miarę wydajnie i nie jest to farba, która chlapie. To ostatnie to zmora farb w podobnej cenie co Śnieżka.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13