Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Stalcblach.pl opinie
Autor Wiadomość
kersit
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 11
Wysłany: 2023-12-12, 11:43   Stalcblach.pl opinie

Szukam opinii o Stalblach.pl, interesują mnie tanie garaże blaszane, ktoś moze współpracował z tą firmą?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 8
Wysłany: 2023-12-28, 14:46   

 
     
KamilsNo
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 8
Wysłany: 2023-12-28, 14:46   

My mamy garaż od Stalblach, wydaje mi się, że oni mają właśnie stronę internetową https://www.stalblach.pl/ Generalnie szukaliśmy producenta garaży blaszanych, który jest z jednej strony solidny, z drugiej rzetelny i terminowy. A do tego oferuje tanie garaże blaszane, bo kupić za miliony monet to nie sztuka. Tymczasem nasz garaż od Stalblach jest nie tylko bardzo porządnie wykony i widać, że zrobiono go z wysokogatunkowych surowców, ale przede wszystkim nie kosztował wiele. Podejrzewam, że to kwestia tego, że stalblach to producent garaży blaszanych, dlatego może pozwolić sobie na to, by zaoferować tanie garaże blaszane.
 
     
Krzychuzz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 11
Wysłany: 2023-12-28, 14:46   

My długo szukaliśmy dobrego producenta garaży blaszanych, bo zwykle wychodziło tak, że albo tanie garaże blaszane i kiepska jakość, albo drogie i wtedy jakoś ok. Trafiliśmy na stronę stalblach.pl w sumie przez przypadek, ale postanowiliśmy jednak zaryzykować, bo mieli najbardziej przekonujące realizację i najlepsze opnie w sieci. I nie żałujemy, bo okazało się, że to chyba jedyna firma, która potrafi zrobić tanie garaże blaszane o tak wysokiej jakości. Do tego są terminowi i solidni, nie mam się do czego przyczepić.
 
     
Kogus
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 9
Wysłany: 2024-01-29, 15:35   

My także kupiliśmy naszego blaszaka w firmie https://www.stalblach.pl po długim researchu i zbieraniu opinii w Internecie. Wbrew pozorom o dobry i tani garaż blaszany nie jest tak łatwo, z większością z nich było coś nie tak. Na Stalblach trafiliśmy w zasadzie z polecenia, ale zrobili na nas bardzo dobre wrażenie – być może dlatego, że to producent garaży blaszanych. Tak czy inaczej szczerze polecam, bo ich garaże blaszane są tanie i solidnie zbudowane.
 
     
Lucek
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 12
Wysłany: 2024-01-30, 09:23   

Faktycznie, tu się zgodzę, nieraz znalezienie taniego garażu blaszanego o przyzwoitej jakości to orka na ugorze. Dlatego jak udało mi się taki zamówić u producenta garaży blaszanych Stalblach to byłem bardzo zadowolony i poleciłem go kilku znajomym. W zasadzie każdy z nich może potwierdzić to samo – garaże blaszane stalblach już na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo solidnie i porządnie, po przyjechaniu i zamontowaniu jest jeszcze lepiej.
 
     
kersit
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 11
Wysłany: 2024-02-28, 15:09   

Niedawno spędziłem mnóstwo czasu na poszukiwaniach tanich garaży blaszanych, najlepiej od producenta garaży blaszanych no i cóż… powiem szczerze, że gdyby nie Wasz opinie w tym wątku z opiniami o garażach stalblach.pl to pewnie do dzisiaj bym szukał :) A tak mam już swój garaż blaszany, w cenie nie za miliony, a do tego naprawdę solidnie i porządnie wykonane. Mam zatem nadzieję, że ktoś jeszcze skorzysta z mojej opinii, bo faktycznie warto – stalblach ma najlepszy stosunek ceny do jakości.
 
     
Marcinho
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 8
Wysłany: 2024-02-28, 15:11   

No niestety, w wielu przypadkach jest tak, że tanie garaże blaszane to także kiepska jakość, powyginane blachy etc, ale nie w przypadku Stalblach. Faktycznie muszę przyznać, że nieco sceptycznie podchodziłem do tej firmy, głównie ze względu na całkiem przyzwoitą cenę – jednak jak coś jest tanie to wzbudza podejrzenia :) Niemniej przeczytałem Wasze opinie o tym producencie garaży blaszanych i postanowiłem zaryzykować – póki co ( a garaż stoi już przeszło rok) nic się z nim nie dzieje i jestem bardzo zadowolony.
 
     
Krzychuzz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 11
Wysłany: 2024-03-27, 15:30   

Nam się akurat udało trafić na https://www.stalblach.pl/ i nie narzekam, chociaż nie powiem, zrobiliśmy porządny research w poszukiwaniu dobrych i tanich garaży blaszanych i tak jak pisałem wczesniej, długo szukalismy. Wiem jednak, że to wcale nie takie proste, bo znajomi, którzy zamówili gdzieś indziej narzekają do dziś. My w każdym razie szukaliśmy przede wszystkim producenta garaży blaszanych i to był nasz priorytet, poza ceną oczywiście :D Tak czy inaczej, przyjechał bardzo fajny blaszak, dostawa na czas, solidnie wykonany i wygląda na to, że trwały – nic się z nim nie dzieje, a nie ma lekko :)
 
     
monrek
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 13
Wysłany: 2024-03-28, 11:25   

A to chyba jak każdy blaszak :) Mój też nie ma lekko, dlatego zależało mi przede wszystkim na tym, żeby to był tani garaż blaszany. A jakby był przy okazji solidny to już byłaby bajka :) No i faktycznie, mój garaż blaszany od Stalblach jest super, nie spodziewałem się aż tak dobrej jakości. W każdym razie wydaje mi się, że fakt iż stalblach to producent garaży blaszanych, ma tu spore znaczenie – nie muszą mieć dystrybutora, więc ich garaże mogą są tanie, a przy tym odpowiadają za jego jakość. Jak dla mnie spoko.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13