Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jaka podłoga? panele czy wykładzina?
Autor Wiadomość
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-06-10, 17:45   jaka podłoga? panele czy wykładzina?

dzieci troche podrosły i trzeba im zrobic w salonie troche miejsca do zabawy - chcialem położyc wykladzine, ale troche z tym problemów - trzba docinac (a nie mam na tyle miejsca w domu) obszywac itp. itd. , nie wiem czy nie szybciej bedzie położyc poprostu panele - no chyba, że można gdzieś zamówic wycięcie i obszycie wykładziny?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 71
Wysłany: 2009-06-10, 18:00   

 
     
Mirek
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 71
Wysłany: 2009-06-10, 18:00   

cześć maxx co do twojego pytana , pierwsza sprawa to ile mają twoje dzieci lat , jak tak 3/4 może troszkę więcej to polecam wykładzinę z drogami itp, przeznaczonymi specjalnie dla dzieci na allegro jest ich pełna masa one mają tam jakieś wymiary swoje ale jakbyś dogadał się ze sprzedawcą to pewnie i by ci na wymiar zrobił , inna sprawa ze to salon to troszkę pasować nie będzie ale czego się nie robi dla dzieci , ja mam tak rozwiązane że mam panele a na to taką właśnie wykładzinę , sam panel jest ok tylko że on troszkę ziny sam w sobie jest i lepiej jest jak coś na nim jeszcze jest w zimie w szczególności taka wykładzina się przydaje zawsze to cieplej a dziecko na tej podłodze spędza znaczny czas jednak i lepiej jak się na czymś cieplejszym siedzi

podsumowując :) dla dziecka lepsza wykładzina moim zdaniem
_________________
http://twitter.com/AtMeega
 
     
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-06-12, 17:19   

mam dosyc duży salon - myślałem o tym żeby częśc jego wygospodarowac dla dzieci i tam chyba wykładzine położe (dzieci maja 3,5 i 5 lat) wiec mata z drogami będzie w sam raz :)
zastanawiam sie tylko, żeby zrobic to w miare bez dużego bałaganu w domu :/ najlepiej jakby dało sie kupie wykladzine z uslugą jej docięcia i położenia :)

do samej wykładziny naturanlnie dojdą panele w reszcie salonu - chyba takie rozwiązanie będzie kompromisem pomiędzy samą wykładziną a samymi panelami :/


chyba jednak zdam sie na rade fachowca w tym zakresie - znalazełm informacje, że w Komforcie są dekoratorzy, którzy pomagają rozwiązac takie właśnie problemy - także jutro ide do komfortu i zobaczymy co doradzą :)
 
     
karol
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 83
Wysłany: 2009-06-15, 08:46   

ja na panele położyłbym coś takiego np.

http://www.allegro.pl/ite...wykladzina.html
_________________
Cześć .
znajdź swoją drogę do zdrowia ALVEO

blog
 
     
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-06-17, 14:41   

no to tak - przy zakupach dekorator doradza gratis - fajne i trafne pomysły :), a jeżeli się zdecydujecie na najęcie ludzi z komfortu do położenia paneli czy wykładizny to jest jeszcze zniżka za zakupy :)
 
     
Mirek
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 71
Wysłany: 2009-06-20, 09:29   

maxx jak skończysz to wrzuć na forum jakieś zdjęcia , zobaczymy jak ci to wyszło :)
_________________
http://twitter.com/AtMeega
 
     
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-06-23, 11:41   

według wstępnego projektu, to jak ustaliłem z tym dekoratorem w komforcie to będzie fajnie wyglądac - jak kupie aparat to wrzuce jakies fotki :)
 
     
rolka
Nowicjusz

Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 7
Wysłany: 2009-06-23, 11:55   

maxx, jak będziesz w Komforcie to zwróć uwagę na te wykładziny ulice, plac budowy, sklepy, super sprawa dla dzieci i godziny zabawy. Powinni Ci tam wyciąć na wymiar i obszyć.
 
     
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-06-25, 22:35   

rolka napisał/a:
maxx, jak będziesz w Komforcie to zwróć uwagę na te wykładziny ulice, plac budowy, sklepy, super sprawa dla dzieci i godziny zabawy. Powinni Ci tam wyciąć na wymiar i obszyć.


no właśnie tak sie składa, że dekorator w Komforcie już mi to doradził :) ale trafna uwaga
 
     
KubaS 
Nowicjusz
Bob Budowniczy


Wiek: 32
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 30
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2009-06-25, 22:56   

To teraz czekamy na aparat i zdjęcia ;)
_________________
 
     
maxx
Gość
Wysłany: 2009-06-30, 21:34   

remoncik zrobiony - profesjonalizmem troche mnie nawet zaskoczyli
 
     
kret
Budowlaniec

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 120
Wysłany: 2009-07-06, 13:13   

Cytat:
profesjonalizmem troche mnie nawet zaskoczyli


ale jak cie zaskoczyli ? mile czy nie mile
_________________
http://meega.net
http://meega.de
http://meega.us
 
     
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-07-07, 10:06   

zaskoczyli - pozytywnie, gdyby było źle to bym napisał rozczarowali :p, a zaskoczyli nawet bardzo pozytywnie :)
 
     
karol
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 83
Wysłany: 2009-07-08, 14:44   

czasem może ktoś kogoś zaskoczyć nie mile to prawda :)
_________________
Cześć .
znajdź swoją drogę do zdrowia ALVEO

blog
 
     
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-07-21, 12:52   

no tak- może dziwnie to zabrzmiało - zaskakuje sie zazwyczaj pozytywnie, a negatywnie to ewentualnie można by rozczrowanym :/ niemniej jednak chyba wiadomo o co mi chodzi - z wykonanej roboty jestem zadowolony :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12