Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jaka podłoga? panele czy wykładzina?
Autor Wiadomość
maxx
Nowicjusz

Wysłany: 2009-06-10, 17:45   jaka podłoga? panele czy wykładzina?

dzieci troche podrosły i trzeba im zrobic w salonie troche miejsca do zabawy - chcialem położyc wykladzine, ale troche z tym problemów - trzba docinac (a nie mam na tyle miejsca w domu) obszywac itp. itd. , nie wiem czy nie szybciej bedzie położyc poprostu panele - no chyba, że można gdzieś zamówic wycięcie i obszycie wykładziny?

REKLAMA

Wysłany: 2009-06-10, 18:00   

Mirek
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2009-06-10, 18:00   

cześć maxx co do twojego pytana , pierwsza sprawa to ile mają twoje dzieci lat , jak tak 3/4 może troszkę więcej to polecam wykładzinę z drogami itp, przeznaczonymi specjalnie dla dzieci na allegro jest ich pełna masa one mają tam jakieś wymiary swoje ale jakbyś dogadał się ze sprzedawcą to pewnie i by ci na wymiar zrobił , inna sprawa ze to salon to troszkę pasować nie będzie ale czego się nie robi dla dzieci , ja mam tak rozwiązane że mam panele a na to taką właśnie wykładzinę , sam panel jest ok tylko że on troszkę ziny sam w sobie jest i lepiej jest jak coś na nim jeszcze jest w zimie w szczególności taka wykładzina się przydaje zawsze to cieplej a dziecko na tej podłodze spędza znaczny czas jednak i lepiej jak się na czymś cieplejszym siedzi

podsumowując :) dla dziecka lepsza wykładzina moim zdaniem

maxx
Nowicjusz

Wysłany: 2009-06-12, 17:19   

mam dosyc duży salon - myślałem o tym żeby częśc jego wygospodarowac dla dzieci i tam chyba wykładzine położe (dzieci maja 3,5 i 5 lat) wiec mata z drogami będzie w sam raz :)
zastanawiam sie tylko, żeby zrobic to w miare bez dużego bałaganu w domu :/ najlepiej jakby dało sie kupie wykladzine z uslugą jej docięcia i położenia :)

do samej wykładziny naturanlnie dojdą panele w reszcie salonu - chyba takie rozwiązanie będzie kompromisem pomiędzy samą wykładziną a samymi panelami :/

chyba jednak zdam sie na rade fachowca w tym zakresie - znalazełm informacje, że w Komforcie są dekoratorzy, którzy pomagają rozwiązac takie właśnie problemy - także jutro ide do komfortu i zobaczymy co doradzą :)

karol
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2009-06-15, 08:46   

ja na panele położyłbym coś takiego np.

http://www.allegro.pl/ite...wykladzina.html

blog

maxx
Nowicjusz

Wysłany: 2009-06-17, 14:41   

no to tak - przy zakupach dekorator doradza gratis - fajne i trafne pomysły :), a jeżeli się zdecydujecie na najęcie ludzi z komfortu do położenia paneli czy wykładizny to jest jeszcze zniżka za zakupy :)

Mirek
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2009-06-20, 09:29   

maxx jak skończysz to wrzuć na forum jakieś zdjęcia , zobaczymy jak ci to wyszło :)

maxx
Nowicjusz

Wysłany: 2009-06-23, 11:41   

według wstępnego projektu, to jak ustaliłem z tym dekoratorem w komforcie to będzie fajnie wyglądac - jak kupie aparat to wrzuce jakies fotki :)

rolka
Nowicjusz

Wysłany: 2009-06-23, 11:55   

maxx, jak będziesz w Komforcie to zwróć uwagę na te wykładziny ulice, plac budowy, sklepy, super sprawa dla dzieci i godziny zabawy. Powinni Ci tam wyciąć na wymiar i obszyć.

maxx
Nowicjusz

Wysłany: 2009-06-25, 22:35   

rolka napisał/a:
maxx, jak będziesz w Komforcie to zwróć uwagę na te wykładziny ulice, plac budowy, sklepy, super sprawa dla dzieci i godziny zabawy. Powinni Ci tam wyciąć na wymiar i obszyć.

no właśnie tak sie składa, że dekorator w Komforcie już mi to doradził :) ale trafna uwaga

KubaS 
Nowicjusz
Bob Budowniczy

Wysłany: 2009-06-25, 22:56   

To teraz czekamy na aparat i zdjęcia ;)

maxx
Gość
Wysłany: 2009-06-30, 21:34   

remoncik zrobiony - profesjonalizmem troche mnie nawet zaskoczyli

kret
Budowlaniec

Wysłany: 2009-07-06, 13:13   

Cytat:
profesjonalizmem troche mnie nawet zaskoczyli

ale jak cie zaskoczyli ? mile czy nie mile

maxx
Nowicjusz

Wysłany: 2009-07-07, 10:06   

zaskoczyli - pozytywnie, gdyby było źle to bym napisał rozczarowali :p, a zaskoczyli nawet bardzo pozytywnie :)

karol
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2009-07-08, 14:44   

czasem może ktoś kogoś zaskoczyć nie mile to prawda :)

blog

maxx
Nowicjusz

Wysłany: 2009-07-21, 12:52   

no tak- może dziwnie to zabrzmiało - zaskakuje sie zazwyczaj pozytywnie, a negatywnie to ewentualnie można by rozczrowanym :/ niemniej jednak chyba wiadomo o co mi chodzi - z wykonanej roboty jestem zadowolony :)

Odpowiedz do tematu