Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
u kogo zamówić meble w Warszawie
Autor Wiadomość
miki789
Budowlaniec

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 147
Wysłany: 2021-10-01, 10:36   u kogo zamówić meble w Warszawie

Jeśli znacie w Warszawie dobrą firmę, która specjalizuje się w robieniu mebli na wymiar to dajcie znać. Szukam wykonawcy z doświadczeniem, który będzie w stanie zrobić mi zindywidualizowaną ofertę jeśli chodzi o zabudowę meblową. Zależy mi na tym, by w miarę możliwości jak najlepiej wykorzystać tą przestrzeń, którą mam w mieszkaniu.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 185
Wysłany: 2021-10-06, 07:22   

 
     
jasiek77
Budowlaniec

Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 185
Wysłany: 2021-10-06, 07:22   

Jeśli chodzi o mnie to mogę polecić ofertę www.LUVIOmeble.pl – firma robiła u mnie kuchnie, u rodziców salon i jeśli chodzi o meble na wymiar to na pewno będzie można na nich liczyć. Świetne podejście do klienta i zawsze ta oferta jest dopasowana do klienta i jego oczekiwań więc można liczyć na to, ze meble jakie przygotują będą się faktycznie wyróżniać. Jak szukasz pod tym kątem to na pewno do nich warto zaglądać.
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1120
Wysłany: 2021-11-06, 13:52   

A nie lepiej zakupić gotowe meble? Zastanówcie się koniecznie nad tego typu rozwiązaniem. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na jakość. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://lubiemeble.pl/szafki-na-buty-do-przedpokoju . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych idealnie do konkretnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych, bo to jest ważne.
 
     
great 
Budowlaniec

Dołączyła: 12 Maj 2018
Posty: 101
Wysłany: 2021-11-07, 16:44   

Meble na wymiar to wyzwanie w tych czasach...serio. Stolarze mają zawalone terminy do tego stopnia, że ja podziękowałam. A swoją kuchnię realizowałam w Ikei też na wymiar. Była gotowa po 3 miesiącach. Montaż z podłączeniem sprzętu zleciłam tej firmie https://montiermebli.pl/ montowali mi juz wczesniej komodę i łózko do sypialni, więc ekipa sprawdzona i sprawna
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12