Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Eco Partner jako wykonawca i producent
Autor Wiadomość
Natalia
Nowicjusz

Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 43
Wysłany: 2018-03-04, 19:43   Eco Partner jako wykonawca i producent

W końcu udało mi się przekonać rodziców do remontu instalacji grzewczej i zainwestowaniu w ogrzewanie na podczerwień. Znalazłam ekipę blisko nich, która jest nie tylko wykonawcą ale również producentem paneli. Czy mieliście może styczność z nimi i możecie się podzielić opiniami na temat ich pracy jak i oferowanego produktu?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2018-03-06, 19:01   

 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2018-03-06, 19:01   

Panele na podczerwień to ogrzewanie elektryczne. Często je spotykamy a sami o tym nie wiemy :) Przeważnie są stosowane w dużych pomieszczeniach, jak np. kościoły. Ich zaleta to grzanie dokładnie tam, gdzie są ludzie. Nie traci się energii na ogrzanie całego pomieszczenia. Własnie niedawno widziałam, że takie systemy są stosowane również w domach. Takie rozwiązanie powinno się sprawdzić, bo jest wydajne i całkiem ekonomiczne.
 
     
Karina33
Nowicjusz

Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 9
Wysłany: 2018-03-06, 22:31   

Spotkałam się z tego typu ogrzewaniem w pensjonacie ,będąc na feriach zimowych w górach.Zaskoczyło mnie to,że panele nie miały tradycyjnego kształtu kaloryfera i bardzo fajnie komponowały sie w wystrój pokoju.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2018-03-09, 21:31   

Karina33 napisał/a:
Spotkałam się z tego typu ogrzewaniem w pensjonacie ,będąc na feriach zimowych w górach.Zaskoczyło mnie to,że panele nie miały tradycyjnego kształtu kaloryfera i bardzo fajnie komponowały sie w wystrój pokoju.

To zupełnie inna technologia, więc muszą wyglądać inaczej. Do tego można przy zamawianiu wybrać sobie proporcje samego panelu. Powierzchnia jest zależna od mocy potrzebnej do ogrzania pomieszczenia ale czy to będzie kwadrat czy wysoki a wąski prostokąt, to już zależy od nas. Tak na pewno można doprecyzować w zamówieniu w Eco Partner. Pewnie dlatego, że to polski producent i robią na miejscu wszystko, a nie sprowadzają gotowce z Chin.
 
     
Natalia
Nowicjusz

Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 43
Wysłany: 2018-03-29, 13:02   

MartynaZa napisał/a:
Karina33 napisał/a:
Spotkałam się z tego typu ogrzewaniem w pensjonacie ,będąc na feriach zimowych w górach.Zaskoczyło mnie to,że panele nie miały tradycyjnego kształtu kaloryfera i bardzo fajnie komponowały sie w wystrój pokoju.

To zupełnie inna technologia, więc muszą wyglądać inaczej. Do tego można przy zamawianiu wybrać sobie proporcje samego panelu. Powierzchnia jest zależna od mocy potrzebnej do ogrzania pomieszczenia ale czy to będzie kwadrat czy wysoki a wąski prostokąt, to już zależy od nas. Tak na pewno można doprecyzować w zamówieniu w Eco Partner. Pewnie dlatego, że to polski producent i robią na miejscu wszystko, a nie sprowadzają gotowce z Chin.


Właśnie dlatego mój wybór padł na nich. Nie dość, że polska wysoka jakość to możliwość dopasowania paneli pod indywidualne zlecenie. Zgłosiłam się do nich i czekam na wycenę. Kontakt z nimi jest bardzo dobry, a pierwsze wrażenie znakomite.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2018-04-03, 15:16   

Natalia napisał/a:
MartynaZa napisał/a:
Karina33 napisał/a:
Spotkałam się z tego typu ogrzewaniem w pensjonacie ,będąc na feriach zimowych w górach.Zaskoczyło mnie to,że panele nie miały tradycyjnego kształtu kaloryfera i bardzo fajnie komponowały sie w wystrój pokoju.

To zupełnie inna technologia, więc muszą wyglądać inaczej. Do tego można przy zamawianiu wybrać sobie proporcje samego panelu. Powierzchnia jest zależna od mocy potrzebnej do ogrzania pomieszczenia ale czy to będzie kwadrat czy wysoki a wąski prostokąt, to już zależy od nas. Tak na pewno można doprecyzować w zamówieniu w Eco Partner. Pewnie dlatego, że to polski producent i robią na miejscu wszystko, a nie sprowadzają gotowce z Chin.


Właśnie dlatego mój wybór padł na nich. Nie dość, że polska wysoka jakość to możliwość dopasowania paneli pod indywidualne zlecenie. Zgłosiłam się do nich i czekam na wycenę. Kontakt z nimi jest bardzo dobry, a pierwsze wrażenie znakomite.


Możliwość dostosowania produktu końcowego do swoich potrzeb to duży atut. Do tego jeszcze całkiem fajne sterowanie tymi panelami, dobra cena i ekonomiczność rozwiązania. To same zalety. A otwartość firmy i pokazanie rachunków innych użytkowników systemu tylko plusuje w moich oczach.
 
     
Franki 
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 7
Wysłany: 2018-07-02, 11:47   

Nie znałem wcześniej takiego rozwiązania. Wygląda interesująco i dość innowacyjnie. Z ciekawości zajrzałem sobie na stronie Eco Partner i obejrzałem ich prezentację takiego systemu ogrzewania. Daje to sporo do myślenia.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2018-08-14, 19:19   

Franki napisał/a:
Nie znałem wcześniej takiego rozwiązania. Wygląda interesująco i dość innowacyjnie. Z ciekawości zajrzałem sobie na stronie Eco Partner i obejrzałem ich prezentację takiego systemu ogrzewania. Daje to sporo do myślenia.

Rozwiązanie jest dość innowacyjne. Z tego co doczytałam, to stosują nawet grafit jako materiał grzejny. Jak czytałam o takich panelach to była mowa o folii, która zamieniała prąd w promieniowanie. A tutaj poszli o krok dalej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14