Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieruchomości
Autor Wiadomość
mrowczan
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 586
Wysłany: 2023-07-10, 19:41   

Muszę przyznać, iż długo poszukiwałem odpowiedniego mieszkania dla siebie i bardzo spodobała mi się oferta tej firmy https://slawbud.pl/warszawska-94/ . Moim skromnym zdaniem posiadają naprawdę fantastyczne inwestycje w dobrych miejscach, a ich obiekty są naprawdę świetne.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 168
Wysłany: 2023-07-11, 23:26   

 
     
mami912
Budowlaniec

Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 168
Wysłany: 2023-07-11, 23:26   

Czy korzystał ktoś z Was może z usług zarządcy nieruchomości? Konkretnie interesują mnie usługi warszawskiej firmy Per Modum. Może miał ktoś okazję korzystać i ktoś może mi coś więcej podpowiedzieć? Nie ukrywam, że usługa jest mi potrzeba w niedalekiej przyszłości.
 
     
alexx
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 234
Wysłany: 2023-07-16, 09:13   

Jeszcze nie miałem okazji ale chciałbym zamieszkać na osiedlu Nowy Targówek V chociażby ze względu na bliskość metra co gwarantuje świetny dojazd do centrum i pozostałych dzielnic. Sam jestem ciekaw jakie tam mają rozwiązania ale zapytam o to sprzedawcę
 
     
anja87
Wszechwiedzący

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 671
Wysłany: 2023-08-01, 19:12   

W handlu nieruchomościami jak w innych dziedzinach należy przestrzegać prawa. Jeśli obecny lokator wie o Twoich planach sprzedaży nieruchomości warto uczciwie i otwarcie podejść do tematu. Wyjaśnij swoje intencje i poszukaj wspólnego rozwiązania, czasami moga pomóc firmy prowadzące skup nieruchomości Wrocław
 
     
anja87
Wszechwiedzący

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 671
Wysłany: 2023-08-02, 08:28   

Hej! Jeśli myślisz o zasiedzenie nieruchomości adwokat to osoba, która pomoże Ci przejść przez cały proces. Profesjonalna pomoc prawna jest niezastąpiona.
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3678
Wysłany: 2023-08-03, 06:52   

W poszukiwaniu firmy deweloperskiej zajmującej się budową i sprzedażą funkcjonalnych lokali mieszkalnych oraz usługowych polecam zajrzeć do https://luk.lublin.pl/
 
     
anja87
Wszechwiedzący

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 671
Wysłany: 2023-08-04, 12:42   

Zanim podpiszesz umowę najmu okazjonalnego, upewnij się, że rozumiesz wszystkie warunki, w tym te dotyczące ewentualnej eksmisji. umowa najmu okazjonalnego a eksmisja to często bardzo skomplikowane sprawy.
 
     
fisher.ana 

Wiek: 33
Dołączyła: 08 Sie 2023
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-08-08, 19:10   

Niezgodność treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem może spowodować znaczne opóźnienie lub nawet uniemożliwić finalizację transakcji sprzedaży nieruchomości. Wynika to z faktu, iż notariusze sami nie zajmują się przygotowywaniem nieruchomości do zbycia poprzez prostowanie wpisów w księdze wieczystej tudzież pozyskiwaniem dokumentów niezbędnych do finalizacji transakcji.
_________________
sprawdzanie księgi wieczystej
 
     
zuzana
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 335
Wysłany: 2023-08-22, 11:10   

A jakie mieszkanie planujecie kupić? Bo mam właśnie ten sam dylemat. Rozważam nowe mieszkania w lublinie: https://zagieldom.pl/ . Jak sądzicie, czy to będzie dobre rozwiązanie?
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3678
Wysłany: 2023-08-25, 07:00   

Jeśli szukacie różnego rodzaju nieruchomości to polecam kontakt z https://chmielewski-nieruchomosci.pl/ Zapewnią Wam profesjonalną obsługę oraz doradztwo w wyborze inwestycji. Będziecie zachwyceni.
 
     
miśka13
Budowlaniec

Dołączył: 19 Sty 2022
Posty: 106
Wysłany: 2023-08-26, 07:30   

Ostatnio dużo się mówi o inwestowaniu w kupno mieszkań w Hiszpanii. Ja trafiłam na ciekawy artykuł tu https://specjalypodlasia.pl/procedura-zakupu-nieruchomosci-w-hiszpanii-praktyczny-przewodnik-dla-inwestorow/ Przedstawiono w nim procedurę zakupu mieszkań w Hiszpanii. Jak się do tego przygotować, na jaką pomoc finansową można liczyć, w jakim regionie najbardziej opłaca się inwestować w kupno mieszkania. Może kogoś z was zainteresuje też ten artykuł.
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2143
Wysłany: 2023-08-26, 12:47   

Svager Apartamenty https://svager-apartamenty.pl/dla-wlascicieli/ to firma, która nie tylko zapewnia profesjonalne usługi zarządzania nieruchomościami na wynajem, ale również dba o edukację swoich klientów. Na ich stronie znajdziesz sekcję poświęconą właścicielom, gdzie można zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do efektywnego zarządzania nieruchomościami.
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 446
Wysłany: 2023-09-04, 13:29   

Wiele osób decyduje się na inwestycje na mazurach, kupując ekskluzywne apartamenty na wynajem. Obecnie inwestowanie w mieszkania na wynajem stało się trendem. W miarę jak coraz więcej ludzi wybiera wynajem nad zakupem własnego mieszkania, istnieje ogromne zapotrzebowanie na wynajem. To daje inwestorom doskonałą okazję do generowania dochodu i budowania bogactwa na rynku nieruchomości.
 
     
Countess 
Młodszy budowlaniec

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Mar 2023
Posty: 61
Wysłany: 2023-09-17, 17:33   

Hej! Jako osoba zainteresowana zakupem mieszkania z rynku pierwotnego w Łodzi, jestem na etapie poszukiwań inwestycji deweloperskich. Chciałbym poznać Wasze opinie i rekomendacje dotyczące inwestycje deweloperskie łódź. Czy znacie inwestycje, które warto rozważyć, lub deweloperów znanych z solidnej jakości nieruchomości?
_________________

 
     
caramba 
Młodszy budowlaniec

Dołączyła: 30 Mar 2020
Posty: 90
Wysłany: 2023-09-19, 11:53   

Akurat nie ma żadnego problemu z zakupem mieszkania w Łodzi, nawet jak chcesz kupić niedrogie mieszkanie ale nowe to zajrzyj do sprzedawcy mieszkań na osiedlu Nowe miasto polesie, tam ceny jeszcze nie zwariowały
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12