Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Osuszanie muru
Autor Wiadomość
pawelkkuz

Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-12-03, 11:15   Osuszanie muru

Sciany w piwnicy podciagały kapilarnie wodę z gruntu znajdującego się pod fundamentem, metriał cegła z łatwością podciagała wilgoć i transportowała na wysokość parteru ok 2,5m. Zastowałem na jednej ze ścian środek Suchy Dom Osuszanie ścian - Suchy Dom Łatwo wykonałem to sam i faktycznie ściana jest sucha, powstała nieprzenikalna dla wody bariera w spodzie ściany. Jednak koszt na wszystkie ściany to byłoby kilka tysięcy złotych, czy są jakieś inne sprawdzone i proste w aplikacji rozwiązania ale o niższej cenie?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 154
Wysłany: 2022-01-11, 09:37   

 
     
Darian
Budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 154
Wysłany: 2022-01-11, 09:37   

Miałem podobny problem. Też w ścianach była wilgoć i nie wiedziałem skąd, nawet raz pokusiłem się o osuszanie ścian, ale efekt był tylko z 2 miesiące i wilgoć wróciła. Wtedy zleciłem wykonanie ekspertyzy budowlanej firmie Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Podczas badania okazało się, że hydroizolacja fundamentów została uszkodzona i stąd zawilgocenie. Firma przedstawiła mi opcje naprawy uszkodzenia oraz kosztorys wykonania wszystkich prac. Dzięki temu wiedziałem jak się za to wszystko zabrać i jakie fundusze przygotować. Prace poszyły sprawnie i problem wilgoci został rozwiązany definitywnie.
 
     
Aliena
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 278
Wysłany: 2022-01-12, 11:50   

Widzę, ze problem z wilgocią jest dość powszechny. My kupimy stary dom do remontu i pierwszą rzeczą, która trzeba było wykonać do osuszanie ścian. To było na tyle duże przedsięwzięcie, ze zatrudniliśmy firmę https://fastkrakow.pl/ , która stosuje nowoczesną metodę osuszania. Dodatkowo też przeprowadzili dezynfekcję. Samodzielne wykonanie osuszania ścian jest praktycznie niemożliwe, jeśli problem dotyczy całego budynku, dlatego najlepiej od razu zatrudnić fachowców. Jeśli będziecie szukać ekipy to polecam Panów z firmy Fast z Krakowa. Są konkretni i wykonują zlecenia terminowo.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2022-01-27, 14:19   

Tak, problem jest zwłaszcza jesienią/ zimą/ wiosną. Czyli przez większość roku:)
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 986
Wysłany: 2023-02-07, 09:28   

Oczywiście takiego rodzaju działania są jak najbardziej ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także bardzo dobrą opcją jest na pewno możliwość wynajęcia osuszaczy w Gdańsku. Jak dla mnie świetnie w takiej sytuacji się współpracuje z firmą https://www.osuszarnia.pl...uszaczy-gdansk/ i właśnie dlatego każdemu ją polecam.
 
     
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 844
Wysłany: 2023-11-02, 17:43   

Cześć, a co uważacie o usłudze wynajmowania osuszaczy od firmy https://optimal-osuszanie.pl/wynajem-osuszaczy/? Wydaje mi się, że wynajem jest znacznie lepszą opcją niż zakup. Po pierwsze, osuszacze są dostępne od razu, bez konieczności wydawania dużych sum pieniędzy. Po drugie, firma zajmuje się serwisem i naprawami, więc nie musisz martwić się o ewentualne usterki . Co o tym myślicie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13