Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Podłoga w pokoju dziecka
Autor Wiadomość
Lila 
Budowlaniec

Dołączyła: 02 Lip 2015
Posty: 130
Wysłany: 2015-09-26, 12:10   

My znaleźliśmy dywan, który nie przyciąga kurzu i brudu, do tego jest bardzo miły w dotyku. Ten kolor jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu http://www.drzwiipodlogi....240-533342.html
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 29 Wrz 2015
Posty: 12
Wysłany: 2015-09-29, 10:56   

 
     
Maglife.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2015
Posty: 12
Wysłany: 2015-09-29, 10:56   

Faktycznie taki dywan nie przyciąga kurzu? Bo moim zdaniem w każdy z nich znajdzie się siedlisko właśnie kurzu oraz bakterii,więc musimy uważać. Może lepsza będzie zwykła wykładzina zamiast dywanu? Co o tym sądzicie?
_________________
www.Maglife.pl
 
     
Lila 
Budowlaniec

Dołączyła: 02 Lip 2015
Posty: 130
Wysłany: 2015-10-19, 08:42   

Nie przyciąga, bo ten dywan cechuje naturalna wilgotność, więc nie gromadzi brudu.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2015-10-26, 09:11   

W takim razie jest to sensowne rozwiązanie,aczkolwiek nie wykluczajmy drewna naturalnego,lub jeżeli chcemy aby wnętrze wyglądało nowocześnie,to również płytek i ogrzewania podłogowego plus dywan dla dziecka.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
karolcia

Dołączył: 05 Sie 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-10-26, 20:23   

Jakoś nie mogę uwierzyć, że dywan może nie przyciągać kurzu :P Ja chciałabym mieć drewniane podłogi w całym domu no ale wiadomo, że to dość drogie rozwiązanie więc chyba zdecydujemy się na panele :)
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2015-11-16, 09:23   

W pokoju dziecka jest to akurat bezpieczna i wygodna opcja,również posiadamy panele i do tego proponuję dobrać od razu elegancki,stylowy komplet mebli:)
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2015-11-22, 18:57   

Najbardziej odpowiedni będzie według mnie podłoga z egzotycznego merbau. Posiada wszelkie atesty, parametry lepsze od rodzimego dębu. Zobaczcie przykładowe na http://maharajahparquet.com/ , poczytajcie o zaletach takiej inwestycji. Dodatkowo z uwagi na trwałość, podłoga nie rysuje się, a jej pielęgnacja jest bardzo łatwa i nie zajmuje wiele czasu. To ważne, zwłaszcza przy małych dzieciach, które większość czasu spędzają na podłodze właśnie. Przy takim rozwiązaniu mamy tez mozliwośc instalacji ogrzewania podłogowego. Nie każdy materiał nadaje się pod takie instalacje.
 
     
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 309
Wysłany: 2015-11-23, 08:37   

Z ciekawości weszłam na stronę Maharajah Parquet i faktycznie - podłogi wyjątkowe. Ja też jestem zwolenniczką takich naturalnych podłóg. Deski podłogowe są zdecydowanie lepsze niż panele. A dodatkowo drewno merbau ma faktycznie wysokie parametry użytkowe. Może trochę droższa jest taka podłoga z drewna, ale według mnie to dobra inwestycja na lata.
 
     
sowka
Nowicjusz

Dołączył: 08 Sty 2016
Posty: 15
Wysłany: 2016-01-08, 11:47   

Niszczą się czy nie - są piękne i zdrowe. Wszystko się w końcu zniszczy :).
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2016-01-21, 12:00   

Wybrałabym jednak panele... Taki dywan mimo swoich właściwości raczej nie na długo j zachowa...
 
     
at.hak
Nowicjusz

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 6
Wysłany: 2016-03-15, 23:30   

DanielaCypr - brałaś zwykłe panele, czy antypoślizgowe? Bo tak sobie myślę, że dzieciaki są dość ruchliwe i przy bieganiu łatwo mogą się poślizgnąć, przewrócić i zrobić sobie krzywdę, a tego w końcu każdy rodzic chce uniknąć, prawda? Kiedyś widziałem takie panele niby bezpieczne, właśnie do dziecięgo pokoju ale zastanawia mnie na ile jest to prawda i faktyczne zapewnienie bezpieczeństwa, a na ile jest to gadka marketingowa żeby sprzedać ten sam produkt drożej. Możesz wypowiedzieć się na ten temat?
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-04-01, 19:52   

Do dziecięcego pokoju najbardziej pasują kolorowe dywany. Nie warto dawac nic jasnego bo bardzo szybko będzie się brudzić. Moze poszukaj tutaj http://sklep24.dywanywite...ywanow,122.html jakiś ładnych dywanów idealnie pasujacych do takiego pomieszczenia.

Linki w treści:
 
     
Miśka
Nowicjusz

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 11
Wysłany: 2016-04-13, 09:36   wykładzina

U mnie w pokoju dziecka jest wykładzina podłogowa. Mieliśmy co prawda zmieniać na panele, ale jakoś tak nam schodzi... Poza tym mam wrażenie, że przy wykładzinie, dziecku jest dużo cieplej, czy to w stopy, czy w p..ę jak siedzi na podłodze :) Jeśli nie macie w domu alergika uczulonego na kurz, to raczej bym była za tą opcją.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2016-04-27, 11:17   

A co w przypadku pokoju dla alergika? Tam wykładzina czy dywan raczej się nie sprawdzą. Myślę, że warto byłoby się zastanowić nad tym projektem pokoju dziecięcego, ponieważ jest interesujący. No i dzieciakom też powinien się spodobać.
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1120
Wysłany: 2016-07-02, 12:02   

Na temat układanie paneli można sobie poczytać w tym miejscu. Takie porady są bardzo przydatne, zwłaszcza, że wiele osób decyduje się na samodzielny montaż. Wcale się nie dziwię, bo przecież nie jest to takie trudne jakby się mogło wydawać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13