Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Świąteczne dekoracje
Autor Wiadomość
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2011-11-18, 07:50   Świąteczne dekoracje

już czas się zacząć nad tym zastanawiać :) w końcu święta już niebawem

Choinka w okresie świąt Bożego Narodzenia stanowi najważniejszy element w naszym domu. Dekorując świąteczne drzewko angażujemy do tego całą rodzinę, co pozwala nam na miłe i wspólne spędzenie czasu.

świąteczny wystrój pokoju

Jest kilka istotnych kwestii, które powinniśmy wziąć po uwagę, przygotowując dekorację z tej okazji.

* Odpowiednie miejsce w naszym domu na choinkę, najlepiej przy oknie.
* Światełka choinkowe to już jest rzecz gustu, mogą być jednokolorowe, jasne lub wielokolorowe ewentualnie lampki imitujące świeczki.
* Oprócz tradycyjnych dekoracji, choinkę można ozdobić wstążkami, metalowymi ozdobami, ręcznie robionymi bombkami, pierniczkami.
* Ozdoby powinny być powieszone na końcu gałązki i wewnątrz drzewa.
* Konieczna jest ozdoba na czubku drzewa, może to być papierowa gwiazda lub aniołek.

niebieskie ozdoby choinkowezłote ozdoby choinkowe

Czym i jak udekorować choinkę, żeby była piękną i niepowtarzalną ozdobą świąt? To tylko zależy od nas, jeśli chcemy mieć ekologiczną choinkę, to proponujemy ręczne wykonanie ozdób z masy solnej lub świeżo upieczone pierniczki. Baśniową choinkę powinniśmy ozdobić bombkami w dwóch rozmiarach i zastosować od dwóch do czterech kolorów.

zielone ozdoby choinkoweróżowe ozdoby choinkowe

Dodatkowo kokardy, drewniane wiszące koniki, lalki, lizaki i masa baśniowych postaci. Jeśli pragniemy mieć niezwykle elegancką choinkę powinniśmy się skupić na dekoracjach imitujących kryształową biżuterię, bombki z brokatem i z kryształkami. Bombki w kolorze burgundowym i starego złota, złote światełka, kokardy z organzy z brokatem
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
REKLAMA

Wysłany: 2011-11-23, 17:18   

 
     
Gość

Wysłany: 2011-11-23, 17:18   

U mnie zawsze na czubku był szpic...
 
     
Hydro-met.net
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 80
Wysłany: 2011-12-04, 17:35   

Dekoracje, dekoracjami. U mnie od bardzo wielu lat jest żywa choinka. Dokładnie świerk srebrny. I według mnie to on dodaje całej magii do świąt. W końcu nie ma to jak prawdziwe drzewko. Wtedy nawet dekoracje nie są tak ważne. A na czubek jakaś gwiazda co świeci. :)
_________________
http://allegro.pl/uzytkownik/hydromarozo?order=m
 
     
Rolety.az.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 33
Wysłany: 2011-12-08, 13:40   

Racja,prawdziwe drzewko jest najlepsze,wtedy dosłownie czujemy zapach świąt w swoim domu. Pamiętajmy także o okiennych dekoracjach i ładnych świątecznych roletach.
 
     
Teonet
Nowicjusz

Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-02-29, 21:58   

Temat troszeczkę nie na czasie. Ale ogólnie też preferuje żywe drzewka. Wtedy jakoś przyjemniej spędza się wolny czas .
_________________
www.teonet.pl - Pozdrawiamy serdecznie .
 
     
Donicestalowe
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 94
Wysłany: 2012-03-24, 11:47   

Temat wbrew pozorom obecny jest cały rok,bo to tyczy się nie tylko drzewka choinkowego,ale także innych krzewów. Jeżeli ktoś szukałby dobrych i eleganckich donic,to zapraszam do nas Donicestalowe.pl mamy szeroki wybór.
_________________
http://jobbrsenews.wordpress.com
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2013-03-14, 12:27   

Dopiero co były Święta Bożego Narodzenia a już za dwa tygodnie Święta Wielkanocne (chociaż wcale tego nie widać). Szykujecie się już na nie?
 
     
beti
Nowicjusz

Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 14
Wysłany: 2013-03-15, 00:15   

Szczerze mówiąc, znacznie więcej pomysłów ma jednak na Boże Narodzenie. Na Wielkanoc lubię takie wiosenne ozdoby. Dawno temu znalazłam np. w gazecie pomysł na stroik, na który składał się równo wykopany kawałek świeżej trawy (razem z ziemią), na to się układało kurczaczki czy zajączki, plastikowe jajeczka itp. - wyglądało tak świeżo, fajnie.

Ale nie robię niczego szczególnego. W tym roku z siostrą planowałyśmy zrobić coś wielkanocnego metodą decoupage, kupiłyśmy serwetki z kurczaczkami, ale jeszcze nie wiemy, co to dokładnie będzie.
 
     
HityCenowe24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 33
Wysłany: 2013-03-22, 15:35   

To fakt,Boże Narodzenie bardziej nastraja do różnego rodzaju inspiracji,Wielkanoc to praktycznie dwa dni bez specjalnej otoczki,a i tak całość skupia się na dekoracjach stołu.
_________________
www.HityCenowe24.pl
 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2013-03-26, 14:19   

Ja nie mam na razie pomysłów, oprócz bazi i gałązek bukszpanu nie wiem co zrobić. MOże taki wianek wielkanocny na drzwi, albo taki - oba ładne.
 
     
Elektrotip_pl
Nowicjusz

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 44
Wysłany: 2013-04-16, 09:42   

Z perspektywy czasu trzeba jednak także przyznać,ze pogoda nie dopisała na tyle aby móc myśleć o takich typowo świątecznych dekoracjach,co innego gdyby święta Wielkanocne były w połowie kwietnia,wtedy to zupełnie inna sprawa. Dopiero teraz wiosna zawitała do naszego kraju:)
_________________
www.Elektrotip.pl
 
     
Appirdsmanne 
Młodszy budowlaniec

Dołączyła: 09 Wrz 2014
Posty: 97
Wysłany: 2014-10-02, 08:02   

Ja uwielbiam robi ręczne dekoracje, choinka z kokardami, ładne stroiki :) mój żywioł
_________________
https://netfortis.pl
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2014-10-07, 14:50   

U mnie co roku jest mała naturalna i trafia do ogródka, ale może 1-2 tylko rosną dalej. Na razie ciepło...jeszcze na weekend grillowanie planuje :mrgreen:
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2014-12-04, 11:39   

Ja także póki co nie mam pomysłu na świąteczne dekoracje,ale na pewno będą to ozdoby w postaci lampek w oknach oraz stroików,to już niemal taka coroczna tradycja:)
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 309
Wysłany: 2018-09-10, 18:10   

Bombki to ciekawa opcja nie tylko na dekoracje choinkowe, można je wykorzystać np. jako gadżet reklamowy. Karmat producent bombek choinkowych jest w stanie sprostać takim zamówieniom
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12