Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki CAD do tworzenia projektów?
Autor Wiadomość
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 929
Wysłany: 2021-12-15, 14:45   Jaki CAD do tworzenia projektów?

Witam!
Z jakiego programu CAD korzystacie jeżeli chodzi o tworzenie profesjonalnych projektów budowlanych? Macie może dla nas jakieś konkretne wskazówki z własnego doświadczenia, pozdrawiam i liczę że z Waszą pomocą temat się trochę rozwinie.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2021-12-16, 15:58   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2021-12-16, 15:58   

Według mnie akurat ZwCAD 2022 to bardzo dobry program do tworzenia rozbudowanych projektów na którym z resztą sam pracuję i muszę przyznać, że daje naprawdę fajne możliwości jeśli chodzi o funkcjonalność, integralność z innymi programami, szybkość pracy bez zbędnego zacinania no i też z roku na rok jednak coraz fajniej go dopracowują także warto żebyś sobie go przetestował przez miesiac za darmo. W mojej opinii po prostu warto.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-12-17, 15:51   

Akurat tutaj na temat ZwCAD mam dobre zdanie i pracuję na najnowszej wersji. Pełne wsparcie obsługi techniczej, duże możliwości, wysoka funkcjonalność i co najważniejsze bardzo dobre podejście ze strony obsługi technicznej do potrzeb klienta. Myślę, że po miesięcznym teście pozytywnie się przekonacie o tym. Do tego dostępna wersje 32 i 64 bit. elastyczne licencjonowanie i pełny zakres szkoleń
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 929
Wysłany: 2021-12-17, 15:52   

Dzięki wielkie za wskazówki, w takim razie chyba nie pozostaje mi nic innego jak go sobie przetestować.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2022-01-05, 10:56   

Myślę, że tutaj warto się właśnie zgodzić z wypowiedziami poprzedników na temat ZwCAD o którym piszecie. Jednocześnie z możliwością złapania świetnych nakładek typu ZwTraffic, czy ZwGeo oraz wsparciem technicznym od początku kiedy jest najwięcej pytań (poza tym zapewniają dostęp do szkoleń) i miesięczny okres próbny też przekonał mnie do tego, że warto na niego postawić.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2022-02-22, 14:59   

W takim razie szukając przede wszystkim odpowiedniego i funkcjonalnego programu do tworzenia odpowiednich projektów to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ZwCAD 2022 i muszę przyznać że był to słuszny wybór. Przede wszystkim wysoka stabilność pracy, szeroki zakres funkcji, przystępne ceny za sam program oraz nakładki oraz integracja z innymi programami w zakresie plików DWG i DXF. No i jednocześnie duży plus za możliwość przetestowania go sobie za darmo przez 30 dni.
 
     
dawide2
Nowicjusz

Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 4
Wysłany: 2022-03-16, 10:20   

Koniecznie ZWCAD, program z roku na rok jest udoskonalany i działa bez zarzutów :)
Tutaj - https://www.programy-cad.pl/ można sprawdzić i pobrać wersję testową, która działa 30 dni. Wystarczy, aby spróbować.
 
     
cadzw

Dołączył: 03 Kwi 2022
Posty: 1
Wysłany: 2022-04-03, 12:36   

Paweł21 napisał/a:
Według mnie akurat ZwCAD 2022 to bardzo dobry program do tworzenia rozbudowanych projektów na którym z resztą sam pracuję i muszę przyznać, że daje naprawdę fajne możliwości jeśli chodzi o funkcjonalność, integralność z innymi programami, szybkość pracy bez zbędnego zacinania no i też z roku na rok jednak coraz fajniej go dopracowują także warto żebyś sobie go przetestował przez miesiac za darmo. W mojej opinii po prostu warto.


Poszedłem za poradą Pawła i muszę przyznać, że faktycznie bardzo dobrze pracuje mi się na programie ZwCAD w wersji 2022. Darmowy miesiąc został maksymalnie przetestowany, więc nie miałem wątpliwości, by kupić pełną wersję. Polecam
_________________
https://www.zwcad.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12