Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Okno tarasowe
Autor Wiadomość
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2021-12-29, 09:13   Okno tarasowe

Czy macie w swoich salonach okna tarasowe o wymiarach szer. 300cm x wys. 230cm lub zbliżone ?
Pokażcie jak się prezentują - zwłaszcza jeśli macie trzyskrzydłowe.
Mamy w projekcie takie okno trzyskrzydłowe.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 145
Wysłany: 2021-12-29, 12:01   

 
     
Tomekk
Budowlaniec

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 145
Wysłany: 2021-12-29, 12:01   

U siebie mam coś takiego oba 2.5 x 2.3 wys po prawej to witryna lewe to psk chyba tak się to nazywa. Uchylno przesuwne otwiera się bardzo lekko domykanie w klamce. Jak z trwałości to się dopiero okaże.

Nie decydowaliśmy się na okna hs z uwaig na wysoką ich cenę i nie mogliśmy sobie na nie pozwolić.

Od siebie polecam ten artykuł:
https://www.kapica.pl/blo...e-rola-i-wybor/

Jest tutaj kilka informacji na jakie okucia okienne zwrócić uwagę.
 
     
zuzana
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 335
Wysłany: 2021-12-29, 15:07   

Na pewno trzeba też pomyśleć o zakupie odpowiednich drzwi tarasowych. Czy wiecie, gdzie najlepiej ich szukać? Ja polecam rzucić okiem na takie rozwiązania jak szyba refleksyjna: [url]https://medrus.pl/okna-i-szyby-przeciwsloneczne-przezroczyste-czy-to-rzeczywiscie-dziala/ [/url] . Myślę, że to będzie dobry wybór.
 
     
zuzia.gola
Budowlaniec

Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 194
Wysłany: 2022-01-02, 18:02   

Okna to bardzo istotna rzecz w aranżacji. Warto jednak korzystać tu ze sprawdzonych firm. Podobno świetnie sprawdza się drutex.pl. To doświadczona firma, która od lat dostarcza bardzo fajnej jakości okna do mieszkań i nie tylko;).
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2022-01-05, 08:56   

Jeżeli jeszcze nie udało się znaleźć odpowiednich okien tarasowych, czy również klasycznych do swojego domu to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez salon Domega, oczywiście jeżeli szukacie specjalistów w Poznaniu. Przede wszystkim konkretne wsparcie obsługi, terminowość przeprowadzonych realizacji i dobre ceny jeżeli szukacie porządnych producentów m.in Oknoplast, Urzędowski, czy m.in AluHaus też z opcją dopasowania odpowiedniego koloru ram.
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3633
Wysłany: 2022-01-05, 16:23   

Zobacz sobie w ofercie na stronie https://www.termalux.net/, drzwi i okna w naszym domu kupowaliśmy właśnie od tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni.
 
     
wloczykij18
Budowlaniec

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 111
Wysłany: 2022-03-25, 10:08   

Znasz system Slide z Oknoplast? W przypadku drzwi tarasowych chyba najlepszy wybór obecnie ;)
 
     
betina
Starszy budowlaniec

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 295
Wysłany: 2022-10-23, 12:09   

Tak, na pewno jeden z lepszych ale mi zalezy też na niskim progu i wiem że takie rozwiązanie ma Wiśniowski, ma na myśli drzwi tarasowe aluminiowe Futuro
 
     
ina5 
Prawie ekspert

Dołączyła: 26 Lut 2019
Posty: 370
Wysłany: 2022-10-27, 13:04   

Na pewno warto stawiać na coś wytrzymałego, a przede wszystkim łatwego w utrzymaniu w czystości. To ważne aby wszystko było przejrzyste i proste. Możliwe, że zorientowanie się w temacie wyboru okien będzie dobrym wyborem. Zajrzyj zatem na stronę https://okna-internorm.pl/poradnik/rolety-czy-zaluzje-najlepszy-wybor-dla-twojego-okna gdzie trafisz na najlepsze porady w tej kwestii.
 
     
Kowal31
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 818
Wysłany: 2022-10-31, 14:08   

Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien?

panele Kalisz
 
     
vilma89 
Nowicjusz

Wiek: 27
Dołączył: 23 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Strzelce Opolskie
Wysłany: 2023-03-23, 09:27   

Okna tarasowe najpopularniejszego typu mają najczęściej szerokość 160-200 cm. Jaką szerokość mają okna tarasowe w waszych domach? Jakie okna tarasowe są najlepsze? PVC czy aluminium?
_________________
producent okien opolskie
 
     
hohoszka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 52
Wysłany: 2023-04-03, 14:34   

Ja na pewno zdecyduję się na okna aluminiowe. Myślę o takim rozwiązaniu https://debesto.com/pl/okna/produkty/okna-aluminiowe-aliplast-max-light/ . Ma ktoś u siebie?
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 928
Wysłany: 2023-07-06, 08:58   

Jeśli szukasz wysokiej klasy stolarki okiennej i drzwi zewnętrznych, w szczególności drewnianych, dla swojego domu w Poznaniu to jak najbardziej poszukiwania warto rozpocząć od takich firm, jak Domega. Mają wieloletnie doświadczenie, szeroką ofertę stolarki okiennej także dużych okien tarasowych i HDS w konkurencyjnych cenach. Możesz odwiedzić ich salon, gdzie zastaniesz profesjonalnie doradzony i otrzymasz szczegółową wycenę, abyś mógł mieć pewność udanego zakupu. Ważne jest, aby podczas budowy minimalizować błędy, dlatego warto postawić na solidne rozwiązania. No i oczywiście mam nadzieję, że ostatecznie też podzielicie się swoimi spostrzeżeniami jak to wszystko poszło i czy dobrze pasują do Waszej aranżacji. Powodzenia!
 
     
GrandVan
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 97
Wysłany: 2023-07-12, 07:35   

Rewelacyjne, jeśli chodzi zarówno o wygląd, jak i jakość są drzwi tarasowe podnoszowo-przesuwne Innoview. Moga one tworzyć wielkopowierzchniowe przeszklenia, a przy tym są bardzo komfotowe w uzytkowaniu - łatwe w otwieraniu, bezpieczne, eleganckie.
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3633
Wysłany: 2023-07-19, 14:04   

Okna są niesamowicie ważnym elementem. Warto jest decydować się na te z sprawdzonych miejsc. Ja osobiście wybrałam te oferowane przez https://effra.pl/. Pracownicy z ogromnym zaangażowaniem pomogli mi wybrać model dostosowany do rodzaju budownictwa i zgodny z moimi oczekiwaniami. Dodatkowo firma od razu kompleksowo wykonuje montaż zamówionych produktów co znacząco ułatwia cały proces. Są rewelacyjni.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13