Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobrej jakości okna - Poznań
Autor Wiadomość
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 919
Wysłany: 2022-01-03, 09:16   Dobrej jakości okna - Poznań

Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w zakresie wyboru dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi zewnętrznych. Może znacie dobre i sprawdzone firmy z Poznania które warto odwiedzić? Pozdrawiam!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2022-01-03, 15:01   

 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2022-01-03, 15:01   

W mojej opinii jeżeli już zabieracie się za dobór dobrej jakości stolarki okiennej, ale również drzwi do swojego domu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Domega która działa w Poznaniu i oczywiście okolicach. Można w ich przypadku liczyć na najwyższy standard, doświadczenie i świetną organizację od zamówienia po prace montażowe (wybraliśmy ciepły montaż). No i panowie wszystko po sobie dokładnie sprzątnęli.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 888
Wysłany: 2022-01-04, 09:13   

Też uważam, że poszukiwania wysokiej jakości stolarki okiennej mogę polecić Wam do sprawdzenia również firmę Domega, z resztą wystarczy zapytać znajomych i trochę zorientować się w opiniach na Ich temat. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych opcji jeżeli szukasz firmy, która będzie w stanie zrealizować Ci w pełni zlecenie na wysokim poziomie zarówno przy zakupie, jak i oczywiście wykonaniu montażu z zachowaniem pełnej szczelności.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 919
Wysłany: 2022-01-04, 09:18   

Bardzo dziękuję za Wasze podpowiedzi! Mam nadzieję, że podejmiemy dobrą decyzję i co najwazniejsze uda nam się w końcu znaleźć optymalne rozwiązania dla naszego domu.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2022-01-10, 15:47   

W mojej opinii jak najbardziej warto poszukiwania zacząć właśnie od dobrych i sprawdzonych salonów w których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór pięknej stolarki okiennej oraz drzwi do swojego domu, czy mieszkania. My dopiero tak naprawdę w Domega spotkaliśmy się z tak doświadczoną obsługą, która pomogła nam znaleźć optymalne rozwiązania. Z zachowaniem dobrych terminów i wszystko zamknęło się w cenie po wycenie jaką przygotowali. Pozdrawiam!
 
     
martyna8090
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 641
Wysłany: 2022-01-11, 11:16   

Dobrej jakości okna są bardzo ważne - wybierając takie można być pewnym że długo zachowają szczelność. Bardzo ważne jest też to na co zdecydujemy się dookoła ram okna. Moim zdaniem warto zdecydować się no usługi ze strony: http://www.windoormatic.pl/about . Purenit ma wysoką termoizolację, więc na pewno będzie się dobrze sprawdzać :)
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 742
Wysłany: 2022-02-11, 13:39   

I jak udało się już z tematem uporać, na co się zdecydowaliście i czy udało się zmieścić w budżecie. Pozdrawiam!
 
     
patrykkk
Budowlaniec

Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 152
Wysłany: 2022-03-25, 12:52   

W Poznaniu salon Oksystem i Domega mogę polecić. To są partnerzy handlowi Oknoplast więc znajdziesz tam ich ofertę. Samego producenta też bardzo polecam, jakość premium, duży wybór i cena adekwatna do jakości. Moim zdaniem to uczciwe.
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 639
Wysłany: 2022-03-28, 14:34   

Dobrej jakości okna do wnętrz luksusowych znajdziecie tutaj https://www.internorm.com...susowych-wnetrz w ofercie od tego producenta. Sprawdzcie ją bo warto, wielu klientów tam zamawiało swoje okna i są z nich zadowoleni.
 
     
Darian
Budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 154
Wysłany: 2022-04-05, 06:33   

Okna to wybór na lata, więc trzeba wybrać porządne okna, od sprawdzonego producenta. My zdecydowaliśmy się na okna pcv Jezierski - https://jezierski.com.pl/. Okna wysokiej jakości, bardzo ładne jeśli chodzi o wygląda (duży wybór wzorów i kolorów), bardzo ciepłe, porządnie wykonane. Zresztą firma od lat cieszy sie dużym uznaniem i wśród inwestorów i projektantów i budowlańców.
 
     
betina
Starszy budowlaniec

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 295
Wysłany: 2022-10-23, 12:03   

Masz rację, ja też stawiam na znaną i polecaną firmę wiśniowski, podobają mi sie ich rozwiązania a zwłaszcza okna pvc develo z fajnymi parametrami, będę mógł zaoszczędzić na kosztach utrzymania budynku
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12