Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
tłumaczenia
Autor Wiadomość
linak
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 178
Wysłany: 2021-03-18, 08:44   tłumaczenia

Tłumaczenie techniczne rosyjski - jakie biuro oferuje taką usługę? Potrzebuję tłumacza do mojej firmy :)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 97
Wysłany: 2021-03-30, 08:35   

 
     
nowos
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 97
Wysłany: 2021-03-30, 08:35   

Ja miałem do wykonania tłumaczenia techniczne. Stwierdziłem, że skoro znam język to śmiało poradzę sobie z tematem sam. Jak się jednak okazało tłumaczenie takich dokumentów nie jest wcale tak prostą sprawą, jak się wydawało. Poza tym znajomość języka branżowego musi tutaj być na wysokim poziomie. Ponieważ zależało mi na dobrej jakości tłumaczeniu postanowiłem powierzyć to zadanie specjalistom. Skorzystałem z usług biura tłumaczeń.
 
     
skriv 
Nowicjusz

Dołączyła: 24 Cze 2021
Posty: 7
Wysłany: 2021-06-25, 12:04   

Takie tłumaczenie może wykonać tłumacz polsko rosyjski z biura tłumaczeń Skrivanek, które ma duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu usług m.in. właśnie dla branży przemysłowej. Dostępnych jest też kilkadziesiąt innych języków. Oprócz tłumaczenia pisemnego można zamówić obsługę konferencji (tłumaczenie ustne, pomoc w przygotowaniu materiałów, wypożyczenie sprzętu), lokalizację strony internetowej czy tłumaczenie spotkania online. Warto zapoznać sie z ofertą.
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 986
Wysłany: 2021-11-27, 11:13   

Tak naprawdę ja również od jakiegoś czasu korzystam z usług tłumaczeniowych i jestem przekonany, że jest to świetna sprawa. Na pewno chciałbym także każdego zachęcić do przeczytania artykułu https://www.pixelmedia.pl...enie-dokumentow aby wiedzieć dokładnie komu zlecić tłumaczenia dokumentów.
 
     
Karolik
Starszy budowlaniec

Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 299
Wysłany: 2022-10-16, 12:35   

Ale to zależy też od tego, jaki przekład jest do wykonania. Wiadomo, że jeśli chodzi na przykład o tłumaczenia symultaniczne, to warto wybierać do tego jak najlepszych specjalistów, bo tutaj liczy się przede wszystkim jakość. Ja czytałem na stronie https://gztlumaczenia.pl/tlumaczenia-symultaniczne/ o przekładach symultanicznych i wydaje mi się to bardzo istotnym elementem. Co o tym sądzicie?
 
     
anja87
Wszechwiedzący

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 629
Wysłany: 2022-11-23, 12:07   

Samemu brać się za tłumaczenia dokumentów finansowych to raczej karkołomne zadanie. Niestety, ale raczej nie zrobi tego nasz asystent. Z tego powodu lepiej jest wybrać profesjonalne tłumaczenia ekonomiczne Tutaj mamy pewność, że doświadczeni ludzie zajmą się tym trudnym tłumaczeniem. Chyba nikt nie chciałby być wprowadzony w błąd przez błędy tłumacza?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13