Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup gotowego projektu
Autor Wiadomość
Jurek12 

Wiek: 58
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-10, 13:43   Zakup gotowego projektu

Witam.

Chciałbym się podzielić swoją opinią na temat zakupu gotowego projektu domu. Takie rozwiązanie cieszy się się dużym zainteresowaniem osób planujących budowę domu, ponieważ są tańsze od projektów indywidualnych, poza tym nie musimy na nie czekać, gdyż są dostępne „od ręki”. Wybierając projekt domu z katalogu renomowanej pracowni mamy pewność, że został on przygotowany i sprawdzony przez zespół doświadczonych architektów i inżynierów. Ważną zaletą projektu gotowego jest atrakcyjna cena dokumentacji technicznej, która jest zdecydowanie niższa niż projektów indywidualnych.
Sam skorzystałem z takiego rozwiązania i dokonałem zakupu takiego projektu w A-trio Studio Iprojekty. Ponadto skorzystałem z jednej wielu promocji - kupiłem projekt w opcji z kredytem na budowę domu i dostałem zwrot 1000zł za zakupiony projekt.
Polecam tą firmę.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 47
Wysłany: 2012-01-17, 10:26   

 
     
Tanie-Grzanie
Nowicjusz

Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 47
Wysłany: 2012-01-17, 10:26   

Gotowe projekty domu zawsze cieszyły sie dużym powodzeniem,więc nie ma w tym nic dziwnego. Teraz wybór z katalogów jest bardzo szeroki,pozostaje tylko kwestia ceny.
_________________
Tanie-Grzanie.net
 
     
zozi
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 7
  Wysłany: 2012-01-24, 13:10   mgprojekt

faktycznie, wybór jest ogromny, przejrzałam juz cała masę firm i stron z projektami domów - najlepiej jak narazie wypadł MG PROJEKT http://www.mgprojekt.com.pl/ jest w czym wybierać, ceny tez bardzo dla ludzi:)
 
     
kowal_77 

Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-01-31, 13:47   dla ludzi

ceny bardzo dla ludzi hehe, dobrze powiedziane, ale co fakt, to fakt na pewno nie przepłacisz za projekt; a tak btw zalozyli nie dawno forum - http://www.mgprojekt.com.pl/forum/
 
     
Adrian1132
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 48
Wysłany: 2012-02-06, 20:50   

Chętnie kupie do 2000 zł........
_________________
Profesjonalna Firma budowlana oraz Ekipa budowlana
 
     
kala 
Nowicjusz

Dołączyła: 27 Lut 2012
Posty: 5
Skąd: nurkowanie
Wysłany: 2012-02-27, 15:40   gotowy projekt

witam też przegladam oferte mg PROJEKT , na oku mam ALICJE http://www.mgprojekt.com.pl/alicja co sądzicie??
 
     
kala 
Nowicjusz

Dołączyła: 27 Lut 2012
Posty: 5
Skąd: nurkowanie
Wysłany: 2012-02-27, 16:08   cena

wiekszość projektów ok 100 m kosztuje max 2000 tys. u mg projekt - widziałam tez za 1800, adrian a szukasz czegoś konkretnego , tyle tego przejrzałam ze moge pomóc :)) jakbyś szukał czegoś mniejszego to zbacz sobie CYPISKI http://www.mgprojekt.com.pl/cypisek-3 - jest kilka wariantow to musisz sobei poprzegladac, pozdrawiam:)
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2012-03-21, 14:56   

Zależy jaki to projekt,oraz w jakim tempie ma byc czas jego realizacji. Także wszystko jest tutaj względne,ale wiadomo że za dobrze wykonany i oryginalny,trzeba trochę zapłacić.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Katyya
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-04-26, 12:54   

Witam,
tak projekty gotowe są o niebo tańsze i lepsze niż indywidualna, pozatym nawet architekci niekiedy sami doradzają zakup gotowaca i później ewentualnie wprowadzić do niego jakieś zmiany.

Ja wybrałm projekt z pracowni MG Projekt i co zauwazyłam, nie wszędzie to jest - podany jest od razu koszt realizacji "pod kucz" więc od razu można mniej wiecej wiedzieć ile nas to wydzie i czy możemy mieć wyżej ;)

Kala- Alicja jest bardzo fajna, jakbys chciała zobaczyć zdjecia z realizacji i opinię osób, które własnie go budują to zaglądnik na forum pracowni, widziałam tam pare osób, które się nimi chwaliło:)
 
     
Patikya
Nowicjusz

Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-05-30, 21:48   

Cypiski od MG projektu sa całkiem fajne, długo o nich myśleliśmy. Przyznaje rację, projekty MG mają podaną cenę realizacji pod klucz, więc przypuszczalnie znamy ramy kosztów.
Z mneijszych projektów podoba nam się Agatka, ale tylko dlatego że jeszcze nie możemy sobie pozwolić na Opala :(
 
     
Patikya
Nowicjusz

Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-05-30, 21:50   

Też jestem za gotowymi projektami. Zawsze mozesz zobaczyć jak projekt wygląda gotowy ( podpatrzeć u kogoś lub foty w necie) i wprowadzić ewentualne zmiany, których potrzebujesz.
Jest teraz taki wybór projektów, że bez problemu coś znajdziesz dla siebie. Polecam projektu z pracowni MG Projekt, mają niesamowity styl no i opinię bardzo dobrą!
 
     
Maja
Nowicjusz

Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-06-29, 13:23   

Też długo nad tym rozmyślaliśmy zanim podjelsmy decyzje. Projekt gotowy to zdecydowanei mniejszy koszt, tylko pamiętajcie by wybrać odpowiedni projekt i pracownie. Może się zdarzyć że niektóre projekty ( starsze) nie będą dostosowane do obecnych warunków (czyli przez lata nie były zmieniane) Dlatego polecam pracownie MG Projekt, ja z nimi budowałam i jestem bardzo zadowolona :)
 
     
Hydro-met.net
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 80
Wysłany: 2012-07-13, 16:29   

Tak gotowe projekty domów to ciekawe rozwiązanie, no i w szczególności tańsze od tworzenia projektu indywidualnego. Kolejną zaletą jest, że nie musimy czekać na niego nieraz kilku miesięcy, lecz mamy go praktycznie od razu. Patrząc na cenę tych dwóch opcji to projekty gotowe to zdecydowanie gwarancja o wiele atrakcyjniejszej ceny.
Polecam projekty z MGprojekt.

Pozdrawiam.
_________________
http://allegro.pl/uzytkownik/hydromarozo?order=m
 
     
tomaszek 
Nowicjusz

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-08-20, 01:46   

My kupiliśmy w mega fajnym sklepie z gotowymi projektami http://duomo.pl/

Za projekt nie przepłaciliśmy bo przed zakupem dzwoniliśmy z pytaniem o cenę do pracowni i była taka sama, a w prezencie do projektu dostaliśmy wiertarkę udarową i tablicę informacyjną i to gratisową przesyłką. Jak na mój gust to się bardziej opłaca w takim sklepie niz w pracowni bezpośrednio, no i projektów do przejrzenia znacznie więcej i MG projekt tez mają bo rozważaliśmy no ale padło na inny w rezultacie
_________________
Harley mój to jest to...
 
     
hubert
Nowicjusz

Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-08-29, 21:51   

Witam,
My jeszcze nie zakupiliśmy projektu, ale mamy to w planach. Chyba zdecydujemy się na Nowoczesny z MG Projektu, polecamy - szeroki wybór różnych projektów.

Co do pracowni - MG Projekt częśto organizuje promocje na projekty, wystarczy tylko śledzić ich facebooka czy stronę. Co tydzień inny projekt jest o 10% tańszy :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12