Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
rustykalne dekoracje
Autor Wiadomość
szpachla
Nowicjusz

Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 36
Wysłany: 2022-05-16, 07:21   rustykalne dekoracje

Bardzo fajnym pomysłem na rustykalne dekoracje okazały się plastry z drzewa, które wykorzystałam jako podkładki pod świeczniki :!: Odpowiednio pomalowane i zabezpieczone drzewo dało wiejski klimat w ogrodzie :-) . I super współgrało z wiklinowymi dodatkami :!: A girlandy kupione w sklepie Fabryka Juty dodały tylko uroku.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 223
Wysłany: 2023-03-06, 00:06   

 
     
Strus
Starszy budowlaniec

Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 223
Wysłany: 2023-03-06, 00:06   

Podobnie jak Ty lubię rustykalne dekoracje wykonane z naturalnych surowców. Kilka takich zamówiłem niedawno ze sklepu Indelo . Wybrałem drewniany zegar, wiklinowe koszyki do przechowywania drobiazgów oraz klimatyczne lampiony . Wszystkie ozdoby dostępne w Indelo są gustowne, wyróżniają się też znakomitą jakością. Polecam więc zerknąć na asortyment.
 
     
Buffy
Ekspert

Dołączył: 10 Kwi 2018
Posty: 456
Wysłany: 2023-03-06, 08:18   

Nie każdemu spodobają się takie dekoracje
 
     
trantow.rhett 
Nowicjusz

Wiek: 44
Dołączył: 06 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Strzelce Opolskie
Wysłany: 2023-03-06, 14:24   

Jeśli chodzi o rustykalne dekoracje, to na pewno sprawdzą się dekoracje białe i w drewnie.
 
     
lucja11
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Wrz 2022
Posty: 79
Wysłany: 2023-03-06, 14:42   

a co myślicie kwiaty sztuczne będą się nadawać ?
 
     
Aniazewzgorza 

Wiek: 29
Dołączyła: 14 Kwi 2023
Posty: 1
Wysłany: 2023-04-14, 07:10   

Ja wykorzystałam takie plastry drewna jako podkładki pod szklankę czy kubek. Sama je zrobiłam :) Ale mam też sprawdzony sklep, w którym kupuje rękodzieło z drewna! Wszystko co naturalne jest piękne, a ja mam sentyment do takich rzeczy. Wiem, że ktoś poświęcił nad tym mnóstwo czasu, aby ozdoba czy mebel było piękne! :-D
_________________
Anka
 
     
arabica
Ekspert

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 462
Wysłany: 2023-04-28, 11:26   

Jest teraz cała masa najróżniejszych dekoracji - także wszystko zależy od was i waszych pomysłów, oczekiwań itd. Jak chodzi o mnie to planuję teraz kupić poduszki warkocze , które znalazłam na stronie dekoracjedomu.com - są przepiękne i jeszcze ta brokatowa aplikacja dodatkowo ubogaca je.
 
     
imogene.murray 

Wiek: 34
Dołączyła: 24 Maj 2023
Posty: 3
Skąd: Błonie
Wysłany: 2023-05-24, 15:49   

Sztuczne kwiaty zawdzięczają swą popularność tym, że są dostępne o każdej porze roku. Nie ma znaczenia, czy chcemy stworzyć dekorację z róży, chryzantem, czy z samych liści– zawsze są one dostępne. Warto dodać też, że sztuczne kwiaty są bardzo tanie i mogą być ozdobą wnętrza przez wiele lat. W sieci znalazłam te hurtownie sztucznych kwiatów - https://www.kwiatysztuczne.pl.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12