Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rolety dzień/noc - Karnix
Autor Wiadomość
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-04-05, 23:01   Rolety dzień/noc - Karnix

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości rolet dzień/noc i szukam przede wszystkim sprawdzonych producentów aby nie tylko zgadzała się estetyka ale również jakość wykonania na długie lata. Czy Karnix to będzie odpowiedni kierunek? Pozdrawiam!
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-04-10, 15:03   

 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-04-10, 15:03   

No to tutaj na pewno mogę się zgodzić, ponieważ w zeszłym roku kupowaliśmy z małżonką u nich rolety dzień/noc i naprawdę fajnie to wyszło. Przede wszystkim maja duży wybór modeli oraz kolorów dlatego nie ma się co dłużej zastanawiać w tej cenie ciężko będzie trafić na coś lepszego.
 
     
Hackquapkar
Nowicjusz

Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-10, 23:49   

lepsze są firany
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2019-04-12, 09:06   

Ja także jestem dużo większym zwolennikiem rolet okiennych i dzień noc łączą w sobie jednocześnie estetykę oraz wygodę w użytkowaniu. Dlatego jeżeli będziesz na etapie poszukiwań odpowiednich rozwiązań to producent Karnix jest jak najbardziej miejscem do którego warto zajrzeć. My zdecydowaliśmy się na te w Kasecie Promo (kolor Słomkowy), które sprawdzisz tutaj https://www.karnix.pl/kar...615-197-10-65-6 może przypadną CI do gustu :)
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-04-14, 12:10   

Rolos35 napisał/a:
Ja także jestem dużo większym zwolennikiem rolet okiennych i dzień noc łączą w sobie jednocześnie estetykę oraz wygodę w użytkowaniu. Dlatego jeżeli będziesz na etapie poszukiwań odpowiednich rozwiązań to producent Karnix jest jak najbardziej miejscem do którego warto zajrzeć. My zdecydowaliśmy się na te w Kasecie Promo (kolor Słomkowy), które sprawdzisz tutaj https://www.karnix.pl/kar...615-197-10-65-6 może przypadną CI do gustu :)


Również myślę, że to jedna z lepszych opcji jeżeli chcesz mieć dobre jakości rolety okienne w rozsądnej cenie i do tego nie martwić się o zbyt długą realizację oraz warunki gwarancyjne.
 
     
Nela33 
Budowlaniec

Dołączyła: 01 Wrz 2018
Posty: 106
Wysłany: 2019-04-18, 10:05   

Ja mam z Karnixa i nie mogę nic złego powiedzieć o tej firmie.
 
     
Rupex92
Nowicjusz

Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 4
Wysłany: 2019-04-18, 11:58   

Wielkie dzięki za sprawdzone info! Z całą pewnością będzie to dla mnie przydatne.
_________________
Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-04-25, 16:05   

Akurat w przypadku wyboru ozdób okiennych to według mnie są dwie najlepsze opcje, czyli rolety dzień/noc oraz rzymskie które cechują się pięknym wykonaniem, trwałością i dobrze dobranym mechanizmem który jest w stanie poradzić sobie nawet z częstym używaniem. Co do naszego wyboru to tutaj najlepsze okazały się właśnie rzymskie Ines Grey https://www.karnix.pl/kar...30-345-72-48-10 które jeszcze złapiesz na dodatkowej obniżce.
 
     
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 767
Wysłany: 2019-06-03, 19:45   

Stoję przed wyborem rolet na okna dachowe. Dzień noc chyba na dachowe nie produkują. POza tym chciałabym kupić rolety wewnętrzne Velux https://roletyimarkizy.pl/ , a konkretnie przyciemniające, a do sypialni zaciemniające. Bardzo ładnie się prezentują. Można je kupić w różnych kolorach, a nawet z fakturą. Wszystko kwestia doboru, choćby dopasowania do kolorów ścian. Choć ja raczej stawiałabym na jeden kolor na całym poddaszu. Tak porządnie by wyglądało.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13