Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czym uszczelniać gwinty instalacji hydraulicznej?
Autor Wiadomość
Wyrzynio 
Nowicjusz

Wiek: 43
Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 6
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-07-01, 12:59   Czym uszczelniać gwinty instalacji hydraulicznej?

Cześć!
Znalazłem ostatnio wyciek w swojej łazience i przyczyną jest brak szczelności na jednym połączeniu. Stąd moje pytanie, czym najlepiej uszczelnić połączenie? Taśma teflonowa wydaje się być całkiem ok, ale czy na dłuższą metę będzie wytrzymała tak samo jak pakuł z pastą? Co ciekawe, znalazłem też sam klej do gwintów tzw. klej do metalu, który uszczelnia w szybkim czasie połączenia gwintowane i przeciwdziała odkręcaniu się.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 993
Wysłany: 2021-09-27, 06:57   

 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 993
Wysłany: 2021-09-27, 06:57   

Mnie ciekawi, czy sam znalazłeś ten wyciek czy temat jakim jest lokalizacja wycieków zostawiłeś zewnętrznej firmie? Podejrzewam, że i w moim domu jest pewien wyciek, ale nie wiem gdzie go szukać. Chyba najrozsądniej będzie zdać się na doświadczenie firmy specjalizującej się w tym temacie.
 
     
hylia7044 
Prawie ekspert

Dołączyła: 03 Paź 2021
Posty: 356
Wysłany: 2021-10-12, 09:12   

Jeśli pojawiają się jakieś problemy z wodną instalacją to zgłoście się do tych co na co dzień zajmują się szukanie wycieków wodnych to oni stosują sprawdzone metody akustyczne, termowizyjne i inne by wykryć nieszczelności. Ja ich serdecznie polecam.
 
     
Kowal31
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 818
Wysłany: 2022-07-25, 07:23   

Miałem spory problem z instalacją wodną w moim domu, dlatego skorzystałem z usług profesjonalnej firmy, która wykonała dla mnie wykrywanie nieszczelności w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13