Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wanna wolnostojąca, czy do zabudowy?
Autor Wiadomość
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 923
Wysłany: 2022-08-09, 15:32   Wanna wolnostojąca, czy do zabudowy?

Zastanawiamy się z mężem nad wyborem wanny wolnostojącej, bądź do zabudowy. Jakie są Wasze spostrzeżenia w tym zakresie i oczywiście gdzie warto ich szukać w konkurencyjnych cenach oraz od najlepszych producentów? Będę wdzięczny za informacje!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2022-08-10, 19:03   

 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2022-08-10, 19:03   

Ja jestem pozytywnie zaskoczony ilością propozycji w zakresie pięknych wanien wolnostojących i akurat rozglądając się za modnymi propozycjami to polecam zajrzeć do ŁazienkaPlus u których upolujecie wiele świetnych propozycji https://www.lazienkaplus....ojace,16,323,c/ A my wybraliśmy do naszej Oltens Delva wanna wolnostojąca przyścienna 170x80 cm akrylowa owalna, która idealnie się wpasowała.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2022-08-12, 09:46   

Według mnie jak najbardziej tutaj liczy się zarówno funkcjonalność w aranżacji łazienki która musi być w odpowiedni sposób przygotowana dla wszystkich użytkowników. Ja dlatego właśnie zdecydowałam się na zakup wanny Oltens Gocta 170x78 cm owalna. Super wygląda, a do tego udało się ją złapać w naprawdę dobrej konkurencyjnej cenie ;)
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 923
Wysłany: 2022-08-12, 09:50   

Dzięki za informacje! Na pewno sprawdzę i oczywiście czekam na rozwój tematu, mam nadzieję że to nie koniec wskazówek z Waszych doświadczeń.
 
     
FilipOn
Budowlaniec

Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 107
Wysłany: 2022-08-22, 07:33   

Według mnie zdecydowanie wanna wolnostojąca i jeżeli chodzi o jej wybór to warto zapoznać się z wieloma modelami porównując je pod względem rozmiarów, stylu i oczywiście samej ceny. My akurat postawiliśmy na Oltens Gocta wanna wolnostojąca 170x78 cm owalna akrylowa, którą będziesz mogła znaleźć tutaj https://www.lazienkaplus....0,503630,323,i/ która posiada pojemność 250 litrów. Pozdrawiam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12