Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki kominek?
Autor Wiadomość
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2014-01-30, 20:42   

Ja rozglądałem się ostatnio za kominkami i od strony fachowców wiele zalet mają termokominki z płaszczem wodnym. Dają bardzo dobre ciepło i są oszczędniejsze poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii. Polecano mi termokominki Lava i chyba się na niego zdecyduję. Ma ktoś kominek z tej firmy?
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2014-01-31, 14:08   

 
     
1001narzedzi_pl
Budowlaniec

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2014-01-31, 14:08   

Szczerze mówiąc to pierwsze słysze na temat tej firmy,wiec nie wiem czy jest dobra i sprawdzona,a jaki budżet możesz przeznaczyć na ten cel,na zakup? Podaj go i postaramy się coś doradzić.
_________________
zobacz: https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-knurow-slaskie
 
     
grzesiek87
Nowicjusz


Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 36
Wysłany: 2014-04-03, 12:40   Re: Jaki kominek?

allan napisał/a:
Od zawsze marzył mi się kominek w salonie,który będzie ogrzewał wszystkich w chłodniejsze dni. zastanawiam się jak powinien wyglądać kominek aby pasował do dużego, jasnego salonu z drewnianymi meblami? Czy ktoś może ma jakiś pomysł?? Czy powinienem wybrać kominek narożny, dwustronny a może taki ze szklanym wkładem??

A może pomyślisz o kominku z systemem V-BOX? Od kilku tygodni interesuję się tym tematem i chcę mieć taki kominek u siebie w domu. Moduły wentylacyjne działają tak jak kratki kominkowe ale ich wygląd znacznie się różni - mają one formę półek, na których możemy przechowywać drewno lub inne rzeczy. Takie półki doskonale komponują się z pomieszczeniem. Tutaj masz zdjęcia jak taki kominek wygląda - http://www.ventlab.pl/oferta2/v-box/galeria/.
 
     
WkladyKominkowe 
Budowlaniec

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 137
Skąd: Cesinów-Las 2
Wysłany: 2014-04-14, 15:59   

Jeżeli mowa o kominkach z płaszczem wodnym czy filtrem powietrza,to zapraszam do nas- znajdziecie szeroki wybór,miła i fachowa obsługa służy swoją radą i pomocą.
_________________
http://realestateforum.forumup.co.uk
 
     
mateo.p84
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 85
Wysłany: 2014-06-30, 12:45   

jak kominek to tez wnetrze musi byc w eleganckim stylu. proponuje bydgoskie meble i wlasnie jako fajny akcent kominek
 
     
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2014-08-21, 17:55   

Mnie się marzy taki kominek http://jotul.com/pl/produ...tul-Cube-530-GL . Żona jest przeciwna, nie chce mieć w domu żadnego kominka... Muszę ją przekonać do tego pomysłu, ten by idealnie pasował do naszego salonu :)
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-06-26, 13:23   

A co byście powiedzieli na kominek z kamienia. Zobaczcie sobie kominki z kamienia warszawa. Wyglądają nietuzinkowo i myślę, że taki kominek to dobry pomysł umożliwiający stworzenie czegoś ciekawego w naszym salonie.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2015-07-01, 09:18   

Kominek z kamienia bardzo mi się podoba i uważam,że warto się nad nim zastanowić z racji samego wyglądu,ozdoby. Ile kosztuje obudowa kamieniem takiego kominka? Poza tym faktycznie powinniśmy dopasować do niego również eleganckie,stylowe meble,a te znajdziecie u nas na Quadre.pl
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
poleko 
Nowicjusz

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-08-06, 14:05   

Jak dla mnie najlepsze są kominki na pellet do małego mieszkania czy żeby jeden poziom ogrzać w domu. Oczywiście można znaleźć kominki z płaszczem wodnym, ale to już droga inwestycja. Mamy w mieszkaniu taki kominek Stella firmy Regess Energy i wystarcza do ogrzania ok 50 metrów. Co prawda design ma nowoczesny, ale i akurat do mieszkania pasuje. Praktycznie się przy nim nic nie brudzi, bo popiół wynosisz raz na 3-4 tygodnie, a worki z peletem nawet do szafy możesz wstawić i ich nie widać. W domu u rodziców mamy z kolei kominek z piaskowca i to jest masakra ze sprzątaniem wiór, trocin z drewna i popiołu.
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-08-17, 12:57   

Właśnie wszędzie się pisze o tym pellecie sporo, ale w dalszym ciągu nie jestem zbyt przekonany.
 
     
vogameble.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Sie 2015
Posty: 26
Wysłany: 2015-08-26, 08:57   

Zwykły,tradycyjny kominek będzie najbardziej odpowiedni,no chyba że chcemy typową dekorację to wówczas warto zastanowić się nad tańszych biokominkiem który nie zbiera wielu pozytywnych opinii,wręcz przeciwnie. Jeżeli chodzi o koszty to do kwoty 2 tyś zł powinniśmy się zmieścić.
_________________
www.vogameble.pl - meble designerskie
 
     
bask
Budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2014
Posty: 100
Wysłany: 2015-11-29, 20:57   

w kwestii kominkow to uwazam ze najlepsze robi firma stonmar z rzeszowa, sama mam i moi znajomi rowniez od nich kupili i wszyscy jestesmy zadowoleni.
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2016-01-21, 11:48   

My kupowaliśmy w Ekotech.Wybraliśmy ich z kilku powodów. Między innymi dlatego, że nie namawiali nas na wybór jednego konkretnego modelu, poinformowali nas też o aktualnych promocjach więc przede wszystkim na plus zasługuje dobra obsługa. Wyjaśnili nam też jak działają poszczególne systemy. Myślę, że warto się zastanowić nad ich propozycjami też między innymi dlatego, że mają tanie kominki więc każdy może sobie pozwolić na ich montaż.
 
     
1001narzedzi_pl
Budowlaniec

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2016-01-22, 13:30   

Moim zdaniem najpierw warto określić i podać jaki budżet jesteśmy w stanie przeznaczyć na zakup kominka,bo wg mnie najlepszą opcją i zarazem najbardziej praktyczną są kominki z płaszczem wodnym.
_________________
zobacz: https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-knurow-slaskie
 
     
WandaK
Nowicjusz

Dołączył: 23 Cze 2016
Posty: 12
Wysłany: 2016-06-23, 11:00   

Z pewnością lepiej od razu zainwestować w porządny kominek, żeby mieć pewność, że konstrukcja będzie nam służyć bezawaryjnie przez długie lata. Dlatego warto mieć trochę większy budżet na starcie. Ludzie zapominają o tym, by osprzęt, a w tym np. kratki wentylacyjne były wysokiej jakości, jak chociażby te tutaj: https://kratki.pl/pl/kategoria/kratki-kominkowe-wentylacyjne. Jestem trochę obeznana w temacie, bo w zeszłym roku zdecydowałam się na kominek w salonie :-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12