Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki kominek?
Autor Wiadomość
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1132
Wysłany: 2019-02-27, 19:10   

Teraz jest naprawdę wiele różnych kominków na rynku. Przed zakupem należy się jednak dobrze rozejrzeć, aby dobrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb oraz budżetu. Nie w każdym miejscu można montować dany kominek. Sprawdźcie sobie koniecznie kominki Wadowice. Producent postawił na jakość, a ta w tym przypadku jest bardzo ważna.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 4
Wysłany: 2019-03-02, 03:26   

 
     
MarekZegarek 
Nowicjusz

Wiek: 47
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna
Wysłany: 2019-03-02, 03:26   

Ja mam kominek na biopaliwo :) mieszkam w bloku, więc innej opcji nie było, ale sam zrobiłem portal kominkowy i wygląda genialnie.
 
     
frond
Starszy budowlaniec

Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 209
Wysłany: 2020-02-25, 12:45   

Jak się mieszka w bloku to niestety nie ma innego wyjścia. Ja sie cieszę, że mam własny dom i mogę mieć kominek z prawdziwego zdarzenia. Projektuję sam i teraz jestem na etapie kompletowania części. Tutaj drzwiczki-kominkowe.pl będę zamawiać drzwiczki do kominka, bo firma wykonuje je na wymiar więc mogą mi je zrobić jak sobie tylko zamarzę
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 446
Wysłany: 2020-02-28, 12:48   

Mamy kominek Nadia marki Kratki.pl już od dłuższego czasu więc myślę, że mogę się wypowiedzieć w miarę obiektywnie na jego temat. Kominek sprawdza się super. Daje dużo ciepła, palę tylko suchym drewnem i nie mam żadnych problemów z rozpalaniem, szyba też jest prawie zawsze czysta. Bardzo wydajny. Ogólna ocena bardzo na plus.
 
     
karolko 
Ekspert
karolko

Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 404
Wysłany: 2023-03-08, 19:56   

Zerknij na kratki - ta firma ogolnie ma duzy wybor i dobre wkłady i kozy :) i ceny moim zdaniem najlepsze w porównaniu do jakości
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1132
Wysłany: 2023-10-30, 23:03   

W razie czego tutaj https://sklep.taniekilowaty.pl/kategoria-produktu/instalacje-grzewcze/wymienniki-ciepla/wymienniki-ciepla-do-kominka/ macie namiar na stronę, gdzie można znaleźć wymienniki ciepła do kominka. Wybór jest tam spory. Mają również w ofercie inne profesjonalne akcesoria grzewcze. Rozejrzyjcie się tam. Być może uda wam się znaleźć tam rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do waszych potrzeb oraz oczywiście posiadanego budżetu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12