Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zbieram opinię i rady- Projekt Bukszpan z MG Projekt
Autor Wiadomość
Katyya
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-04-26, 12:45   Zbieram opinię i rady- Projekt Bukszpan z MG Projekt

Witam was serdecznie,
Cieszę, się że znalazłam to forum, dopiero co się zarejestrowałam, a już mi się podoba ;)
Obecnie jestem na etapie wyboru projektu
Postawiliśmy z mężem na projekt Bukszpan, więcej informacji tutaj - http://www.mgprojekt.com.pl/bukszpan
Nasz budżet nie jest ogromny, a pracownia podaje koszt pod klucz 250 tys, więc mamy nadzieje, że 300 tys nie przekroczymy;)
Bardzo podoba nam się klimat tego domu, piękny zadaszony taras z tyłu no i rozsądnie rozlokowane pomieszczenia. Nie myślimy nawet o wprowadzeniu większych zmian, co wy sądzicie? Chyba ze jednak lepiej coś w nim zmieniać?
Daje focie mojego ( mam nadzieje ) przyszłego domu ;)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-04-27, 11:31   

 
     
maxmaja
Nowicjusz

Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-04-27, 11:31   

WOw, nie wiedziałam że Bukszpan z MG Projektu jest taki piękny!
Biorąc pod uwagę niską cenę realizacji ...hmn...kuszący :)

Chociaż myślałam o domu trochę w innym stylu - http://www.mgprojekt.com.pl/nieduzy
NIeduży, ale robi wrażenienie

Ja w Bukszpanie chyba bym nic nie zmieniala, ale wiadomo to zalezy od Ciebie, jak ci będzie najwygodniej :)
 
     
Katyya
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-04-27, 12:15   

No czytasz w moich myślach, Nieduży z MG Projektu jest naprawdę rewelacyjny.
Teraz mamy dylemat, ale mam nadzieję że wkrótce podejmiemy decyzje :)
Dokładnie, ma niską cenę, Nieduży tez nie jest drogi, ale zawsze to różnica.

Ostatnio na ich blogu ( http://www.mgprojekt.com.pl/) wyczytałam parę cennych wskazówek przy wyborze ich projektu, zerknij sobie ;)
 
     
Patikya
Nowicjusz

Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-05-30, 21:54   

Fajny projekcik, im dłużej się mu przyglądam tym bardziej mi się podoba. Bardzo funkcjonalnie rozmieszczony, wizualnie też fajny, jak pasuje Ci na działkę - to bierz :)
Bardzo ładnie prezentuje się z przodu :)
 
     
JulianW
Nowicjusz

Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-06-01, 09:42   

Dosyć prosty to projekt, ale w prostocie tkwią szczegóły :) Mnie się bardzo podoba, nie jest tak reprezentatywny jak np Julka, ale jest bardzo funkcjonalny. Podoba mi sie wejście, bardzo ozdobne. Co do pomieszczeń, to połączyłbym łazienke z WC
Katyya, dzięki za link do bloga, bardzo się przydał ;)
 
     
Maja
Nowicjusz

Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-06-29, 13:06   

Nie spotkałam się wcześniej z tym projektem. Wygląda bardzo interesująco, kiedy macie zamiar go budować? Szkoda, że nie ma zdjęć z realizacji, bo chętnie bym zobaczyła jak w środku wygląda.
Ze zmian, to wiesz - każdy coś innego lubi, ale rzeczywiście jeżeli chodzi o pomieszczenia to całkiem fajnie to wygląda
 
     
Miałta
Nowicjusz

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-07-12, 14:19   

Bukszpan to dosyć prosty projekt, ale również ciekawy. Dlaczego akurat na ten się zdecydowaliście? No i jakich zmian dokonaliście? Będziecie zagospodarowywać poddasze?
Z MG Projektem się dobrze współpracuje, możecie dokonywać wielu zmian. Ja osobiście nie miałem problemów - pozdrawiam
 
     
Hydro-met.net
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 80
Wysłany: 2012-07-13, 16:03   

Projekt Bukszpan to dosyć prosty i mały projekt. Proste wcale nie musi oznaczać gorsze. Wygląda na piękna bestię, którą sam miałbym ochotę wybudować. Szczególnie zważając na koszta, które są dosyć niskie. Projekt wydaje się być idealny dla malej rodziny. ja osobiście nic bym w nim nie zmienił. A rozmiar ? Małe jest przecież piękne.

Pozdrawiam i powodzenia w budowie bestii.
_________________
http://allegro.pl/uzytkownik/hydromarozo?order=m
 
     
Katyya
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-07-18, 13:42   

Dzięki za dobre słowa :)
Cieszę się, że Bukszpan i Tobie się podoba. Jest niewielki, ale przeznaczony dla niewielkiej rodziny, prosty jest ale ma coś w sobie. Koszta rzeczywiście niskie, mam nadzieję że i takie pozostaną po budowie ;) O postępach będę informować na bieżąco!

pozdrawiam
 
     
katy30
Nowicjusz

Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-07-26, 08:49   

Witaj,
projekt już macie zamówiony?
Pisałaś że nie chcesz wprowadzać większych zmian, a poddasze jakoś adoptujesz? Czy zostawiasz strych?
Napisz nam koniecznie o zmianach, jestem ciekawa jak dach będziecie robić, z czego i w ogóle.
Liczę na bieżące informacje!

pozdrawiam
 
     
Krak
Nowicjusz

Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-07-31, 12:13   

Równiez ciekawy projekt, gratuluje wyboru.
Co do zagospodarowania poddasza, wydaje mi się że dobrym pomysłem jest zrobienie choćby jednego pokoju np rozrywkowego, gdzie można umieścić bilard albo coś takiego. Ja przynajmniej planuje tak u siebie zrobić.
Również ciekawy jestem jakie zmiany w Bukszpanie planujecie zrobić ;)
 
     
Witold

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-08-16, 14:41   

Nie spotkałem się wcześniej z Bukszpanem w ofercie MG Projekt, jakoś mi umknął. Jak tak na niego patrzę, to wygląda całkiem interesująco. Jest prosty i skromny, ale ma charakterystyczne wejście, przez co jest oryginalny. Bardzo fajnie wygląda, bierzecie jakieś dodatkowe pakiety od MG Projekt? Na forum pracowni widziałem dużo fotek z realizacji projektów, więc sobie zerknijcie :)
 
     
hubert
Nowicjusz

Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-08-29, 21:54   

Witam,
Bukszpan jest dosyć ciekawym projektem - gratuluje wyboru :) Bardzo specyficzny jest dach nad wejściem, oryginalnie to wygląda. Liczę na zdjęcia z realizacji, ponieważ jeszcze nigdzie nie widziałem!
Planujecie jakies zmiany czynić w tym projekcie?:)
 
     
Jankos
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-08-30, 12:30   

Katyya, na jakim etapie już jesteś z Bukszpanem?
Bardzo interesujący projekt, jak będziesz już go budowac to koniecznie musisz podzielić się relacją :)
My planujemy nieco inny dom budowac,ale chyba z tej samej pracowni, więc ciesze się że są tu osoby z podobnymi problemami. Macie może już działkę kupioną? Jeśli tak to gdzie?
 
     
dagmara
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 56
Wysłany: 2013-08-07, 19:03   

mnie bardzo podobają się projekty domów firmy hbstudio, tutaj znajdziecie ich stronę www, mają rewelacyjne projekty, i dobre konkurencyjne ceny. polecam wam. na pewno znajdziecie coś dla siebie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12