Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozjaśnienie i powiększenie łazienki.
Autor Wiadomość
amy
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 13
Wysłany: 2013-02-14, 11:41   

ja mam podobny problem - bardzo spodobała mi się ta mała łazienkamała łazienka ale nie wiem czy te kolory jej nie pomniejszą ;/ Jak myślicie?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 18
Wysłany: 2013-02-14, 13:42   

 
     
Niewiadomski
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 18
Wysłany: 2013-02-14, 13:42   

Kolory muszą być jasne i dawać wiele pozytywnej energii. Duze lustro także nie zaszkodzi,wszystko da się wykonać- pozostaje tylko kwestia budżetu. Jeżeli wszystko dobrze zaaranżujesz to nawet mała łazienka może być bardzo funkcjonalna.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-02-20, 13:00   

Ja mam małą czarno-białą łazienkę, ale jednak z większością bieli. Ta czarna mozaika za bardzo do mnie nie przemawia i chyba rzeczywiście pomniejsza trochę całe pomieszczenie.
 
     
Kamaonline_pl
Budowlaniec

Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Wysłany: 2013-04-24, 15:52   

Na pewno przez nią łazienka wydaje się mniejsza niż jest w rzeczywistości,to fakt. Proponuję dać tam kilka kontrastujących ze sobą dodatków- najlepiej w białym kolorze aby był pożądany efekt.
_________________
www.Kamaonline.pl
meega.us
meega uk
meega au
 
     
scyzoryk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2013-05-07, 14:21   

Uważam, że sama fuga nie powiększy nam łazienki. Odpowiednio dobrane oświetlenie do łazienki zarówno rozjaśni jak i optycznie może powiększyć nam łazienkę. Proponowała bym montaż taśm ledowych. Taśmy led dostepne są w koszulkach lub osłonie żelowej. Osłona żelowa zapewnia ochrone diod Led przed wilgocią, kurzem oraz niekorzystnymi warunkami, ułatwia czyszczenie oraz zwiększa walory estetyczne taśmy. Od spodu posiada klej ułatwiajaca montaż do podłoza. Tak więc nie potrzebujemy dodatkowych profili aby uzyskać oświetlenie dekoracyjne led.
 
     
Patiomeble_eu
Nowicjusz

Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 16
Wysłany: 2013-05-13, 14:35   

Nikt nie pisze o powiększeniu łazienki przez fugę,jedynie chodzi o dodanie jej jakiegoś stylu,oryginalności i chyba właśnie na tym każdy się skupia. Moim zdaniem pomysł ciekawy,ale nic nie da takiego efektu jak jasne ściany z płytkami lub mozaiką szklaną.
_________________
Pozdrawiam www.Patiomeble.eu
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2015-10-19, 10:31   

Fuga z brokatem to eleganckie rozwiązanie jednak sugeruję łączyć ją z płytkami gładkimi lub posiadającymi jedynie dyskretny wzór.
Natomiast jeśli chodzi o rozjaśnienie łazienki to kluczową rolę odgrywa tutaj kolorystyka aranżacji i oświetlenie. Białe lub jasne płytki połączone ze strategicznie rozmieszczonym oświetleniem LED dadzą najlepszy efekt.
Optycznie powiększyć łazienkę można za pomocą dużego lustra lub szklanej kabiny prysznicowej (garść inspiracji: http://www.szkloilustro.pl/kabiny).
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2015-10-21, 23:16   

A mi się takie rozwiązanie nie podoba. Wolę klasyczne fugi.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2015-10-23, 09:45   

Dlaczego Ci się nie podoba? taka fuga z brokatem przy jej odpowiednim położeniu,będzie prezentować się naprawdę bardzo fajnie i elegancko,to coś niestandardowego,odmiennego niż spotykamy na co dzień w każdej łazience. Moim zdaniem warto stawiać na nieszablonowe rozwiązania:)
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
wojowska1987

Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-10-29, 21:51   

Sama fuga z brokatem nie robi aż takiego wrażenia moim zdaniem. Widziałam ostatnio fajne płytki łazienkowe Acapoulco z brokatowymi kaflami w paski. Na zdjęciach w katalogach niema tego w ogóle widać, ale w salonie łazienkowym wyglądają nieziemsko, musicie mi wierzyć na słowo :)
 
     
Hanzel01 
Nowicjusz
Hanzel01

Dołączyła: 23 Wrz 2015
Posty: 18
Skąd: Radlin
Wysłany: 2015-11-02, 20:12   

Ja mam bardzo małą łazienkę i ostatnio szukałam w internecie jak tutaj w tej mojej łazience wszystko zmieścić. Znalazłam fajny artykuł w którym można znaleźć kilka dobrych pomysłów na wygospodarowanie miejsca w małych łazienkach. Zapraszam do czytania http://modaija.pl/w-twoje...radza-eksperci/
 
     
dynamical
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 63
Wysłany: 2016-01-08, 10:26   

Też jestem zdania, że dobre oświetlenie może zdziałać prawdziwie cuda.... Trzeba tylko dobrze się nad tym zastanowić. Warto poszukać inspiracji w sieci. Dobre oświetlenie łazienkowe można znaleźć np. w tym miejscu: http://homelight.pl/lampy-do-lazienek.html Warto sie tym zająć, bo niewielkie zmiany mogą spowodować metamorfozy.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2016-01-08, 15:35   

Czasem takie artykuły tez dają wiele wskazówek,podpowiedzi o aranżacji wnętrza,wiec można na nich bazować. Co do rozjaśnienia łazienki,to moim zdaniem należy postawić na dobre,jasne płytki,których szeroki wybór znajdziecie u nas, teraz mamy kilka nowych kolekcji.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
Terssi
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 194
Wysłany: 2016-04-11, 13:50   

Oświetlenie oraz panele szklane. O ich zastosowaniu w małych łazienkach można poczytać tutaj - http://glasshouse.com.pl/...elkiej-lazienki
 
     
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-04-14, 12:33   

Raz dobre oświetlenie,a dwa kolorystyka płytek- to ma zdecydowanie największe znaczenie. Poza tym jeżeli chcesz aby łazienka wizualnie się powiększyła to umieść tam też duże lustro:)
_________________
www.Kameno.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13