Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Program dla biura projektowego
Autor Wiadomość
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 242
Wysłany: 2012-07-19, 11:50   Program dla biura projektowego

Witajcie.
Może nie do końca precyzyjnie się wyraziłem, ale...
Chodzi mi to program do zarządzania działalnością biura projektowego.
Czy macie może takie aplikacje, czy cokolwiek wam one dają i czy są jakieś darmowe?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 55
Wysłany: 2012-07-21, 19:20   

 
     
Janka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 55
Wysłany: 2012-07-21, 19:20   

Nie mam niby programu dedykowanego tej działalności, ale za to mam narzędzie, które ogólnie powiększa poziom zarządzania i organizacji. To taskbeat. Na pewno świetny jeśli chodzi o kontrolę kosztów, przepływy procesów i obserwowanie zależności. Jeśli cię to interesuje to chętnie napiszę więcej.
 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 242
Wysłany: 2012-07-23, 12:03   

Bardziej opowiadałby mi program, który byłby dedykowany, ale jeśli ten cokolwiek daje to mogę spróbować. Chodzi o ten serwis tak - http://www.taskbeat.pl/ ? Tam mają 30 dni darmowe testu. Spróbuję.
_________________
http://mmforum.xobor.de
 
     
Janka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 55
Wysłany: 2012-07-24, 19:38   

Tak bez żadnych pytań? Tylko poświęć temu naprawdę dużo czasu. Niby program jest banalnie prosty, ale zrozumienie wszystkiego trochę trwa. Całość można rozklikać w jeden dzień, ale dopiero po kilku dniach zaczniesz sensownie wykorzystywać funkcjonalności.
 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 242
Wysłany: 2012-07-25, 11:42   

A po co pytania? I tak sam muszę to sprawdzić. Przecież nie kupię licencji na podstawie ledwie jednej rekomendacji, bo po co? Muszę sam nad tym posiedzieć, zobaczyć możliwości i wtedy ewentualnie kupić.
_________________
http://mmforum.xobor.de
 
     
Janka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 55
Wysłany: 2012-07-26, 20:54   

Bo przyzwyczaiłam się do tego, że ludzie idą z reguły na skróty, ale skoro masz inne podejście to prawa dla ciebie. Jeśli będziesz miał pytania to śmiało – na forum zaglądam codziennie.
 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 242
Wysłany: 2012-07-27, 11:35   

Bardziej teoretyczne pytanie - czy robiąc porządek z pomocą tego programu udało wam się poprawić efektywność w jakiś konkretnym procencie? Interesuje mnie jakaś konkretna liczba - w sumie to nawet dla jednego czy dwóch procent warto poświęcić swój czas.
 
     
JMD_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 42
Wysłany: 2012-07-30, 10:45   

Nie wiem czy ktoś będzie w stanie podać jakiś konkretny procent poprawy,ale z doświadczenia wiem,że zawsze niesie on ze sobą korzyści więc jak najbardziej warto.
_________________
www.jmd.com.pl - wkręty, śruby, kołki, zamocowania, elektronarzędzia.
 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 242
Wysłany: 2012-07-30, 12:04   

Tak mniej więcej, bez konkretów. Przecież każdy zakup w firmie się analizuje. Sprawdza się jego opłacalność. To nie jest przecież żaden szok - nie wierzę, że nie robią porównań na zasadzie miesiąc do miesiąca, okres do okresu. Przecież to podstawa.
 
     
Janka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 55
Wysłany: 2012-07-31, 18:24   

3%. Może nie jest to jakiś szokujący wynik, ale przy naszych obrotach to bardzo duża suma. Nawet byliśmy pozytywnie zaskoczeni wynikiem – nie jedna osoba siedziała wcześniej nad tym, by doprowadzić bałagan do porządku. Jednak się udało.
 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 242
Wysłany: 2012-08-01, 11:17   

Ale przecież te 3% to przy każdej działalności niezły wynik, a przy dużej to już w ogóle, więc nie wiem o co narzekacie. Przy okazji, tam na stronie mają fajny tekst - http://www.taskbeat.pl/si...-problem%C3%B3w Warto poczytać ;-)
_________________
http://mmforum.xobor.de
 
     
Janka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 55
Wysłany: 2012-08-07, 18:33   

Bla, bla, bla – co dalej? To było gadanie dla gadania czy faktycznie z tego korzystasz? Konkret kolego – tutaj ludzie nie mają czasu ;-)
 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 242
Wysłany: 2012-08-08, 11:22   

Na 90% będę z tego korzystał. Mam jeszcze trochę okresu próbnego. Nie miałem raczej problemów, wszystko zrozumiałe i ma sens. Pewnie po tych 30 dniach kupię licencję, ale to jeszcze zobaczymy....
_________________
http://mmforum.xobor.de
 
     
JMD_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 42
Wysłany: 2012-08-17, 10:38   

W takim razie daj znać czy ostatecznie zdecydowałeś się kupić licencję. Mój znajomy również się nad tym zastanawia,póki co korzysta na próbę.
_________________
www.jmd.com.pl - wkręty, śruby, kołki, zamocowania, elektronarzędzia.
 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 242
Wysłany: 2012-08-30, 11:53   

Kupiłem licencję - to faktycznie jest bardzo przydatne narzędzie, z którego korzystanie jest przyjemnością. Początkowo trochę trwało zanim wszystko powprowadzałem. Teraz staram się systematycznie wszystko uaktualniać i dodawać. Naprawdę można tak zrobić porządek w interesie - nie będę się rozpisywać. Jeśli macie konkretne pytania to śmiało piszcie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12