Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Podłoga pełna blasku
Autor Wiadomość
bob45 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2019-06-17, 20:19   

Jeżeli chcesz kłaść parkiet to polecam Ci zamówić go u dobrych specjalistów. Ja korzytałem z usług marki Prodexpol i jestem bardzo zadowolony z parkietu jaki do mnie przyszedł. Na pewno warto będzie odezwać się do nich o ofertę a się nie zawiedziesz.

REKLAMA 

Wysłany: 2019-06-18, 13:47   

Sarija 
Nowicjusz

Wysłany: 2019-06-18, 13:47   

Moją uwagę zwróciła ostatnio mozaika drewniana i pomyślałam, że mogłaby ona naprawdę dobrze sprawdzić się w domu. Na stronie: http://www.hurtparkiet.pl/c58,mozaiki znalazłam spory wybór takich produktów. Czy ktoś z Was miał okazję od nich zamawiać? Jestem niesamowicie ciekawa Waszych opinii.

great 
Nowicjusz

Wysłany: 2019-07-29, 22:27   

Taką mozaikę na podłodze to mozna sobie samemu ogarnąć - kwestia projektu i oczywiscie później wykonania. Dla drewno jest tak wdzięcznym surowcem ze wszystko mozna z niego zrobic. A jeśli w domu sa maluchy to bez dwóch zdan moim zdaniem powinno sie na nie postawić. Drewno jest cieplejsze, dobrze amortyzuje wlasnie temperature zima, jest solidne, wytrzymałe i bezpieczniejsze. Nasze deski podłogowe zamawiane kilka lat temu stąd https://pakobud.com.pl/drewno/ do dzisiaj wygladaja jak nowe. Raz w tygodniu myjemy podlogi, wiec bez zbednego czyszczenia. Po prostu drewno to drewno

Odpowiedz do tematu