Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nawadnianie w ogrodzie i warzywniaku
Autor Wiadomość
Jamess 

Wysłany: 2019-01-31, 15:32   

Mam dość wielki ogród, w którym znajdują się uprawy roślin oraz nawet szklarnie. Małe węże ogrodowe nie wystarczają, zastanawiam się nad zainwestowaniem w większy wąż strażacki. Wydaje mi się, że to pomogłoby mi w podlewaniu wszystkich roślin. Co myślicie o https://strefa998.pl/28-weze-strazackie ?

REKLAMA

Wysłany: 2019-02-01, 13:09   

lena77
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2019-02-01, 13:09   

Takie nawadnianie źle wykonywane może być naprawdę wodożerne. Jeśli tak jak ja szukacie wszędzie oszczędności to możecie zainteresować się artykułem na specjalistycznym blogu: http://hydraulik-warszawa.pl/jak-oszczedzac-wode/. Myślę, że porady tam zawarte mogą przydać się w codziennym życiu.

Wronka52
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2019-02-10, 23:02   

Przez wiele lat placiłam ogromne rachunki za wodę, ktorą podlewałam swój bardzo duży ogród. Przez te wszystkie lata nawet nie wpadło mi do głowy, że mogę zmniejszyć te koszty. Dopiero kilka tygodni temu mój wujek ze zdziwieniem zapytał się mnie dlaczego nie mam beczki na wodę deszczową. Dopiero wtedy uświadomiłam sobie, ze przecież mogę zainwestować kilka tysięcy złotych i mieć przez wszystkie dalsze lata darmową wodę.
Ostatnio zmieniony przez Wronka52 2019-04-18, 01:01, w całości zmieniany 1 raz  

TomKos77 

Wysłany: 2019-02-25, 16:03   

Wronka52 napisał/a:
. Dopiero wtedy uświadomiłam sobie, ze przecież mogę zainwestować kilka tysięcy złotych i mieć przez wszystkie dalsze lata darmową wodę.

A jak będzie susza w lecie przez 3 tygodnie to co wtedy? :)

Dovka 

Wysłany: 2019-03-10, 16:09   

Ja posiadam dość duży ogród, który latem koniecznie muszę nawadniać. Przyznam szczerze, że najlepszym pomysłem jest zastosowanie węża strażackiego. Węże małe ogrodowe nie zdaj egzaminu przy dużej powierzchni.

Paweł21 
Prawie ekspert

Wysłany: 2019-09-18, 10:25   

Jeśli nadal potrzebujecie wsparcia w zakresie odpowiedniego nawadniania ogrodu oraz warzywniaka to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zajrzał do oferty sklepu https://www.centrumnawadniania.com/ gdzie znajdziesz zarówno te mniejsze jak i bardziej rozbudowane rozwiązania (wraz z częściami zamiennymi), ale i inne narzędzia oraz akcesoria ogrodowe.

Odpowiedz do tematu